اخبار » گالری عکس » بازیگران و زمان پخش سریال ملکا / خلاصه داستان عکس و اسامی بازیگران

بازیگران و زمان پخش سریال ملکا / خلاصه داستان عکس و اسامی بازیگران

بازیگران و زمان پخش سریال ملکا / خلاصه داستان عکس و اسامی بازیگران

شاهرخ استخری و علی شادمان در سریال ملکا زمان پخش و عکس های پشت صحنه سریال ملکا

بازیگران و زمان پخش سریال ملکا

سریال ملکا بعد از آن که داستان سریال ستایش سه آماده نبود از سوی آرمان زرین کوب تهیه کننده سریال در دستور کار قرار گرفت و از ابتدای اردیبهشت ماه ۹۵ کار فیلمبرداری سریال در منطقه ونک تهران به کارگردانی احمد امینی آغاز شد. این سریال که پیش از این با نام ماه و پلنگ معرفی شده بود به دلیل آماده تر بودن متن کار ساخت اش آغاز شده است .

 

بازیگران و زمان پخش سریال ملکا

داستان سریال ملکا
قصه سریال در بستر شهری شکل می گیرد که در جهنم دروغ و انتقام و زیاده خواهی بهشت خوشبختی و سعادت خودشان را نابود می کنند که برای مثال یکی از شخصیت های داستان به دلیل اشتباهی که ازش سر می زند درگیر مسائل قصاص و حواشی آن می شود و داستان های مختلفی برای اون رقم می خورد. این سریال به مباحث اقتصادی و اجتماعی نیز می پردازد.

 

بازیگران و زمان پخش سریال ملکا

اسامی بازیگران سریال ملکا
بازیگران صاحب نامی همچون داریوش ارجمند، علی سلیمانی، شاهرخ استخری، علی شادمان، علیرضا استادی، پرویز سیرتی پوراندخت مهین و … در این سریال ایفای نقش می کنند.

 

بازیگران و زمان پخش سریال ملکا

عوامل تهیه و تولید سریال ملکا
سعید مطلبی (نویسنده)، احمد امینی (کارگردان)، آرمان زرین کوب ( تهیه کننده)، محمد علیزاده شالچی ( مدیر صدابرداری)، شهرام نجاریان ( مدیر تصویر برداری )، موسسه لوح زرین هنر ( مجری طرح)، الهام صالح پور (طراح چهره پردازی)، بیتا ارسطویی (منشی صحنه)، مجید کرباسیان (برنامه ریز و تولید)، سعید حاجی‌زاده ( مدیر تدارکات ) ، سعید حاجی‌زاده (دستیار اول کارگردان) ، نازی پرتوزاده (طراح صحنه و لباس )

 

بازیگران و زمان پخش سریال ملکا بازیگران و زمان پخش سریال ملکا بازیگران و زمان پخش سریال ملکا

لطفا نظر خود را برای دوستانتان بنویسید

نوشتن دیدگاه

4 × 2 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز