اخبار » گالری عکس » بیوگرافی و عکس های جنجالی موژان محمد طاهر کنار برج میلاد

بیوگرافی و عکس های جنجالی موژان محمد طاهر کنار برج میلاد

بیوگرافی و عکس های جنجالی موژان محمد طاهر کنار برج میلاد

بیوگرافی موژان محمد طاهر عکس های اینستاگرام موژان محمد طاهر همسر موژان محمد طاهر تصاویر موژان محمد طاهر سن تاریخ تولد موژان محمد طاهر

عکس-موژان-محمد-طاهر-در-کنار-برج-میلاد-بیوگرافی-محمدطاهر

بیوگرافی کاملی از خانم موژان محمدطاهر در دسترس نیست به جز اینکه ایشان کارگردان نه چندان معروفی  هستند و در نمایش قرمز و دیگران نقش خوانی کرده است .

به گزارش حوزه تئاتر باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی کانون نمایش نامه نویسان خانه ی تئاتر ایران، نمایش‌نامه‌ی “قرمز و دیگران” نوشته‌ی محمد یعقوبی با کارگردانی و دراماتورژی زری کریمی کاری از گروه تئاتر مثلث ساعت 18 روزهای28 و 29آذر ماه جاری در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای ابن سینا نمایش نامه خوانی می شود. در این نمایش نامه خوانی فردین احمدی، بیتا ایقایی، علی رضا دولت شاهی، لیلا راد، عباس شجاع، ندا صبوری، محمد طاهری، سامیه عطایی، امید فاضلی، نگار
فتحی، یاسمن قلی پور، بابک قهرمانی، موژان محمد طاهر، آرزو نبی اللهی و سمیرا هاشمی نقش خوانی می کنند. هم چنین حسین رسولیان (تصویربردار و تدوین )، نازنین روحانی (عکاس )، یاسمن قلی پور(طراح پوستر و بروشور) ، امید فاضلی( گیتار )، بابک قهرمانی(کیبورد) این کارگردان را یاری می
دهند.

بر اساس این گزارش؛ پیش از این نیز درطی یازده هفته، نمایش نامه های هندوانه نوشته و کارگردانی رحیم نوروزی، اعترافاتی در باره ی زنان نوشته‌ی محمد امیریاراحمدی و کارگردانی فریدون محرابی ، نگاره ای به رنگ شبق نوشته و کارگردانی سلما سلامتی، فراتر از صداقت نوشته ی ندا ثابتی و کارگردانی زری طالبی، گستره ی سکوت نوشته وکارگردانی امین بهروزی، پرنده مردنی است نوشته و کارگردانی حسین میرزاییان، اتوبان نواب جنوب به شمال نوشته و کارگردانی رضا صابری، خانه ، آشپزخانه نوشته و کارگردانی حسن معجونی، فوژیون نوشته وکارگردانی محمد میرعلی اکبری ، ما گم شده ایم در … نوشته و کارگردانی محمود سالار وند و مصاحبه نوشته‌ی بهزاد صدیقی و کارگردانی مهبود مهرنوش نمایش‌نامه‌خوانی شده بود.

گفتنی است کانون نمایش‌نامه‌نویسان خانه‌ی تئاتر ایران با همکاری فرهنگ سرای ابن سینا به منظور خوانش آثار نمایش‌نامه نویسان اعضای خود با هدف آشنایی شهروندان با فعالیت نمایش‌نامه‌نویسی حرفه‌ای در روزهای پنج شنبه و جمعه‌ی هر هفته در نیم سال دوم 92 نشست‌های نمایش‌نامه خوانی برگزار می‌کند.

فرهنگ سرای ابن سینا در شهرک غرب ، فاز دو، خیابان ایران زمین شمالی واقع است.

برهنه شدن موژان محمدطاهر کارگردان زن ایرانی اطراف برج میلاد موژان محمد طاهر کارگردان زن ایرانی به شیوه فمنیسم ها در تهران و اطراف برج میلاد برهنه شد.

موژان محمدطاهر که نام و نشان کمی در هنر نیز دارد با برهنه شدن در اطراف برج میلاد و نوشتن شعارهایی بر بدن خود به قول خود قصد اعتراض به حقوق زنان دارد.

موژان طاهر چندین بار دست به برهنه شدن در اطراف برج میلاد زده و با انتشار عکس و فیلم برهنه شدن خود قصد آزادی دارد. وی در مورد برهنه شدنش گفته است که دیگر نمیخواهد برده بماند اما سوالی که برای مردم ایجاد میشود این است که آیا با برهنه شدن زنان از بردگی خارج می شوند و اصلا اساس بردگی زن به استفاده جنسی از وی می باشد که موژان محمدطاهر با برهنه کردن خود بیشتر خود را برده کرده است.

شیوه اعتراضی موژان محمدطاهر با لخت کردن خود در اعتراض به حقوق زنان کاری مزحک و غیر قابل درک می باشد. در مورد حقوق زنان در ایران و اللخصوص نظام جمهوری اسلامی ایران بسیار تلاش شده و همیشه یکی از مهم ترین اولویت های سیاسیون و دولت های بر سر کار آمده در ایران حمایت از حقوق زنان و دختران ایرانی بوده و می باشد.

برخی از زنان لخت شدن را حقوق زن ایرانی می دانند در صورتی که کاملا پیداست که این موضوع فقط برای شهوت رانان و چشم چرانان آزادی ایجاد می کند و جالب اینجاست که این دسته از زنان که تعداد بسیار کمی از زنان ایرانی را تشکیل میدهند همیشه از جانب تمام زنان ایران این مسائل را مطرح می کنند و خود را نماینده کسانی میدانند که اصلا از عروسک شدن و بازیچه شدن برای ارضای جنسی شهوت پرستان راضی نیستند.

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. اگر لخت بودن نشانه ی آزادی است پس تمام گاوان و خران جهان ، از همه آزادترند !!!!!!!!!!!!!!!

لطفا نظر خود را برای دوستانتان بنویسید

نوشتن دیدگاه

دو × 4 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز