اخبار » اخبار » علت و ماجرای جنجالی خودکشی در بیمارستان میلاد + عکس

علت و ماجرای جنجالی خودکشی در بیمارستان میلاد + عکس

علت و ماجرای جنجالی خودکشی در بیمارستان میلاد + عکس

علت خودکشی در بیمارستان میلادعکس های فاجعه در بیمارستان میلاد ماجرای جنجالی خودکشی در بیمارستان میلاد

بیمارستان-میلاد (1)

خودکشی در بیمارستان میلاد بخاطر نداشتن300 هزار تومان !

 

این مرد از طبقه سوم بیمارستان خود را به پایین پرت کرد و به کما رفت.
برادرش با گریه می گوید: به خاطر 300هزار تومان، کاری کردند که برادرم چنین تصمیمی بگیرد. او متاهل است و 2بچه زیر 10سال دارد. حالا می گویند که او در کماست.

این حادثه افراد حاضر در این بیمارستان دولتی را شوکه کرد. برادر مرد میانسال در گفت وگو با همشهری ماجرای حادثه را اینطور توضیح می دهد: برادرم علی شفیعی نام دارد و در بویین زهرا زندگی می کند و راننده نیسان است. او حوالی ظهر جمعه دچار درد شدید شکم شد طوری که از شدت درد به خودش می پیچید.

 

2 نفر از آشنایان به کمکش رفتند و او را با ماشین به تهران منتقل کردند تا به بیمارستان… برود. وقتی به بیمارستان رسیدند، برادرم دفترچه اش را داد اما گفتند که تاریخ دفترچه گذشته و باید 300هزار تومان پرداخت کند. برادرم گفت که بیمه است و تنها چند روز از تاریخ دفترچه گذشته و آنها می توانند از سیستم شان استعلام بگیرند.

 

اما حرف مسئولان پذیرش یکی بود. آنها 300هزار تومان می خواستند. نه برادرم و نه همراهانش، پولی نداشتند. در آن زمان من برای رای گیری به روستایی دورافتاده رفته بودم و امکان این را نداشتم که این پول را کارت به کارت کنم. با خواهرم تماس گرفتند و او گفت که خودش را می رساند و پول را واریز می کند. اما با این حال برادرم هر چه اصرار کرد که تا رسیدن خواهرم او را پذیرش کنند، قبول نکردند.

لطفا نظر خود را برای دوستانتان بنویسید

نوشتن دیدگاه

هفت − 6 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز