اخبار » اخبار » ماجرا و دلیل جنجالی بازداشت آفرین چیت ساز + عکس

ماجرا و دلیل جنجالی بازداشت آفرین چیت ساز + عکس

ماجرا و دلیل جنجالی بازداشت آفرین چیت ساز + عکس

بیوگرافی آفرین چیت ساز آفرین چیت ساز ویکی پدیا آفرین چیت ساز کیست دستگیری آفرین چیت ساز بازداشت آفرین چیت ساز زندگینامه آفرین چیت ساز آفرین چیت ساز اول افرین چیت ساز و همسرش احسان مازندرانی کیست بیوگرافی احسان مازندرانی احسان مازندرانی كيست علت بازداشت احسان مازندرانی احسان مازندرانی آزاد شد

آفرین چیت‌ساز

۴ متهم امنیتی بازداشت شده که پیشتر سخنگوی قوه‌ قضاییه از صدور حکم آنها خبر داده بود به تحمل ۵ تا ۱۰ سال حبس تعزیری محکوم شدند.
به گزارش تسنیم، سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی با اشاره به احکام صادر شده برای متهمان امنیتی دستگیر شده اظهار کرد: دادگاه انقلاب این متهمان را در مجموع به 27 سال حبس تعزیری محکوم کرده است.
وی ادامه داد: طبق حکم دادگاه، آفرین چیت‌ساز به اتهام اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت و ارتباط با دولت‌های بیگانه به تحمل 10 سال حبس تعزیری محکوم شده است.
این وکیل دادگستری ادامه داد: احسان مازندرانی نیز به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام و اجتماع و تبانی علیه امنیت، از سوی دادگاه به تحمل 7 سال حبس محکوم شده است. داود اسدی و احسان صفرزایی نیز به اتهام اجتماع و تبانی علیه امنیت، هرکدام به تحمل 5 سال حبس محکوم شده‌اند.
احسان مازندرانی
علیزاده‌طباطبایی از تصمیم این متهمان برای اعتراض به احکام صادره خبر داد.
لطفا نظر خود را برای دوستانتان بنویسید

نوشتن دیدگاه

20 + ده =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز