قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

سایت‌ های جالب و کاربردی در اینترنت – بخش دوم

در بخش دوم این مقاله با چند مورد از سایت‌ های جالب و کاربردی در اینترنت آشنا می‌شویم.

سایت‌ های کاربردی و جالب در اینترنت – بخش اول

سایت‌ های جالب و کاربردی در اینترنت Fail Blog

سایت‌ جالب Fail Blog

یکی دیگر از سایت‌ های جالب و کاربردی در اینترنت Fail Blog است. از راه‌اندازی این سایت، زمان زیادی می‌گذرد؛ ولی محتواهای خیلی خوب آن باعث پابرجا ماندن و موفقیت آن است. پست‌های این سایت، شامل نمایش تصاویر خنده‌داری از موقعیت‌های احمقانه و گاهی فاجعه‌آمیز است.

البته این سایت، به جز عکس، ویدیوهای گوناگونی هم در زمینه‌های گفته‌شده منتشر می‌کند. همه تصاویر این سایت، دارای عنوان «شکست یا سوتی» هستند. یکی از نقطه ضعف‌های سایت Fail Blog، ظاهر نامرتب آن است. وارد سایت جالب Fail Blog شوید.

سایت‌ های جالب و کاربردی در اینترنت A Good Movie to Watch

سایت‌ کاربردی A Good Movie to Watch

 

یکی از دغدغه های همیشگی ما، پیدا کردن فیلم جالب است. در این قسمت برای تماشای فیلم با یکی از بهترین سایت های کاربردی آشنا می‌شویم. سایت A Good Movie to Watch، پیشنهادهای بسیار خوبی به شما حواهد داد.با چند کلیک ساده بر روی پیشنهادهای تصادفی که این سایت به شما ارائه می‌دهد، درنهایت به فیلمی خواهید رسید که توجهتان را به خودش جلب خواهد کرد. ممکن است بعضی از فیلم‌هایی که این سایت به شما پیشنهاد می‌دهد، فیلم‌های مشهوری نباشند، اما فیلم‌های خوبی هستند. می‌توانید وارد سایت کاربردی A Good Movie to Watch شوید.

سایت‌ جالب The Wiki Game

سایت‌ جالب The Wiki Game

با وارد شدن به این سایت کاربردی می‌توانید بازی ساده‌ای را شروع کنید. دو کلمه مبدا و مقصد برای شما درنظر گرفته می‌شود و شما باید در کوتاه‌ترین زمان یا با کمترین کلیک ممکن از یک صفحه به صفحه دیگر ویکی‌پدیا رفته و به این ترتیب به کلمه نهایی نزدیک شوید.با این کار می‌توانید به صفحات جالب ویکی‌پدیا هم سر زده و اطلاعات جالبی از سر زدن به این صفحات به دست آورید. برای موفق شدن در این بازی، باید از قدرت قضاوت خود استفاده کرده و تصمیم بگیرید کدام لینک، شما را به کلمه نهایی نزدیک‌تر می‌کند.  وارد سایت کاربردی The Wiki Game شوید.

سایت‌ جالب Oddee

سایت‌کاربردی Oddee

این سایت شامل بیشترین و محبوب‌ترین اخبار بوده و در عین حال عجیب و غریب و غیرعادی‌ترین محتواهایی که در هیچ سایت دیگری پیدا نمی‌شود را می‌توانید در این سایت کاربردی بیابید.اگر عاشق چیزهای عجیب و غریب هستید؟ پس باید وارد یکی از بهترین سایت های کاربردی به نام Oddee شوید.

بیشتر پست‌ها، لیست‌های شماره‌داری هستند که عکس‌های فراوان و ویدیوهای مختلفی هم ضمیمه آن‌ها شده‌اند تا شما بتوانید به قدر کافی از دیدن مطالب لذت ببرید. یکی از موارد منفی که راجع به این سایت وجود دارد، تبلیغات زیاد آن است. دسته‌بندی‌های مختلف این سایت کاربردی شامل هنر، داروسازی، طراحی خانه، اشیا، تبلیغات، علم،  نام‌ها، مردم،نشانه‌ها، مکان‌ها، هدیه‌های مختلف، داستان‌های گوناگون، تکنولوژی و غیره است.می‌توانید وارد سایت جالب Oddee شوید.

سایت‌ جالب TED

سایت‌ جالب TED

یکی دیگر از سایت‌ های جالب و کاربردی در اینترنت، سایت کاربردی تد است که یکی از قدرتمندترین سازمان‌هایی محسوب می‌شود. این سازمان غیرانتفاعی، میزبان کنفرانس‌های مختلفی از سراسر دنیاست. که در زمینه نشر ایده‌ها و اطلاعات فعالیت می‌کند. افراد مختلفی از هر قشر، در این کنفرانس‌ها، ایده‌های جالب و تجربیاتشان را با سخنرانی‌های کوتاه به اشتراک می‌گذارند.

می‌توانید با وارد شدن به این سایت کاربردی، ویدیوهای مختلفی راجع به هر موضوعی که به آن علاقه‌مندید بیابید؛ فقط به یک جفت هدفون نیاز دارید و دیگر هیچ! می‌توانید وارد سایت کاربردی TED شوید.

سایر مقالات ما را چک کنید.

درباره ی new_editor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *