قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

طرفداران ترامپ ناامید از تجمع در واشنگتن دی سی و برنامه ریزی برای راهپیمایی جدید

یکی از ساکنان جورجیا از طرفداران ترامپ که به راهپیمایی ترامپ آمده می گوید .که او خشونت را محکوم می کند اما شورش را محصول ناامیدی می داند

 طرفداران ترامپ
طرفداران ترامپ

 

برای سندی فرگوسن ، که تقریباً 1000 کیلومتر رانندگی کرد .تا در راهپیمایی برنامه ریزی شده برای واشنگتن دی سی ، چهارشنبه گذشته شرکت کند ، حمله بعدی به پایتخت آمریکا اوج ناامیدی او و بسیاری دیگر از حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی از نتایج انتخابات ایالات متحده
فرگوسن – که می گوید به اعتقاد او ادعاهای بی اساس ترامپ مبنی بر تقلب در انتخابات ریاست جمهوری و چهارشنبه گذشته در اعتراض به رای گیری در کالج انتخاباتی که آن روز رسماً تصویب شده بود .از شهرش کورنلیای ، گالری به واشنگتن سفر کرد .گفت که او خشونت مرگبار ایجاد شده را محکوم می کند. توسط گروه آشوبگرانی که به ساختمان کاپیتول حمله کردند.
وی در یک مصاحبه تلفنی گفت: “بگذارید آنرا بنامیم” “این یک قیام بود.”
اما در عین حال ، وی معتقد نیست . که روز باید لزوماً به عنوان لکه ای بر تاریخ سیاسی ایالات متحده تلقی شود.
وی گفت: “احساس نمی کنم روز تاریکی بود.” “یک روز تاریخی بود که رهبران ما متوجه شدند . وقتی شما را در آن ساختمان کاپیتول قرار می دهیم ، شما نیاز دارید. که به صحبت های ما گوش دهید.”
وی گفت که فرگوسن در حمله شرکت نکرد. وی گفت ، زمانی که او و دو پسرش ، که او را در سفر همراهی می کردند ، به ساختمان کاپیتول راه یافتند ، آنها نمی توانستند خشونت را ببینند و یا اینکه مردم به زور وارد خانه شده اند.
مجلس آمریکا مقاله استیضاح را به اتهام ترامپ به “تحریک قیام” معرفی کرد
هنوز وقتی از او در مورد این خشونت س askedال شد ، وی گفت: “من می فهمم.”

فرگوسن  از طرفداران ترامپ گفت:

“اگر می خواستید به انقلاب آمریکا برگردید ، چه زمانی کافی است؟ و شروع به گفتن می کنید ،” نه ، به آنچه ما می گوییم گوش کنید “
“نه اینکه می گویم ما به یک شورش یا انقلاب احتیاج داشتیم. اما احساس می کنم که آنها حدود 75 میلیون نفر را تحت فشار قرار دادند . تا احساس کنند که شنیده نمی شوند.”
میلیون ها نفر معتقدند که ادعاهای اثبات نشده در مورد ثابت بودن انتخابات ثابت شده است
فرگوسن یکی از میلیون ها طرفدار ترامپ است که معتقدند ادعاهای بی اساس و نادرست ترامپ مبنی بر هزینه تقلب در رای دهندگان برای انتخابات ریاست جمهوری در 3 نوامبر ، که با 74 رای دانشکده انتخاباتی به جو بایدن به عنوان رئیس جمهور منتخب از دست داد.
مقامات انتخابات در سراسر کشور تأیید کرده اند که تقلب گسترده ای در انتخابات صورت نگرفته است . همچنین دادستان کل سابق ترامپ ، ویلیام بار. فرمانداران جمهوری خواه در آریزونا و جورجیا ، ایالات مهم میدان جنگ برای پیروزی بایدن ، همچنین متعهد به سلامت انتخابات در ایالت های خود شده اند.
تقریباً همه چالش های حقوقی ترامپ و متحدانش توسط قضات رد شده است . از جمله دو مورد توسط دادگاه عالی ایالات متحده که شامل سه قاضی معرفی شده توسط ترامپ است.
زنی که با شلیک مرگبار در حمله به پایتخت ایالات متحده آمریکا توئیت کرده بود “هیچ چیز مانع ما نخواهد شد”
ANALYSIST توقیف توییتر در مورد ترامپ بیانگر افزایش بحث در مورد گفتار آنلاین است که برای سنین مختلف خواهد بود
هنوز هم فرگوسن مشترک بسیاری از تئوری های توطئه ترامپ درباره انتخابات است . و همچنین نتایج مسابقات دور دوم سنای آمریکا در جورجیا را که دو دموکرات ادعای پیروزی داشتند زیر سوال می برد.
اما او گفت که یک عامل اصلی وجود دارد
همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2 هم آشنا شوید

 

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

نوالنی منتقد پوتین

نوالنی منتقد پوتین و اعتراضات در سراسر روسیه برای آزادی او

مسکو – روز شنبه اعتراضات در ده ها شهر در سراسر روسیه آغاز شد . …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *