قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

سیاهچاله غول پیکر با 10 میلیارد جرم خورشیدی از دست رفته.

 سیاهچاله
نوشته شده توسط دنیس اوربای در مورد سیاهچاله
ستاره شناسان در حال جستجو برای یافتن یکی از بزرگترین و بدترین سیاه چاله های موجود در جهان هستند. تاکنون آنها آن را پیدا نکرده اند.
در چند دهه گذشته ، این بخشی از داستانهای نجومی شده است که در مرکز هر کهکشان یک سیاه چاله غول پیکر در کمین است که معادل میلیونها یا حتی میلیاردها خورشید در آن ناپدید شده است. هرچه کهکشان بزرگتر باشد ، سیاهچاله در مرکز آن عظیم تر است.
تود لاور ، متخصص هسته های کهکشان در رصدخانه نجوم نوری ملی در توسان ، آریزونا و یک نویسنده روی مقاله ، گفت: “اوه ، خدای من ، این واقعاً غیر معمول است” ، گفت که وقتی پستچی یافته ها را به او نشان داد ، گفت:
این در سال 2012 بود. طی سالهای گذشته ، این دو محقق و همکارانشان به دنبال اشعه ایکس یا امواج رادیویی از سیاهچاله گمشده بودند.
این کهکشان درخشان ترین کهکشان است که با نام Abell 2261 شناخته می شود. از این مکان حدود 2.7 میلیارد سال نوری فاصله دارد ، در صورت فلکی هرکول در آسمان شمالی ، نه چندان دور از ستاره برجسته وگا. با استفاده از قانون استاندارد ، سیاهچاله موجود در مرکز کهکشان 2261 باید 10 میلیارد جرم خورشید یا بیشتر باشد. در مقایسه ، سیاهچاله در مرکز کهکشان راه شیری تنها حدود 4 میلیون جرم خورشید است.
بنابراین طبیعت معادل 10 میلیارد خورشید را در کجا متوقف کرده است؟
یک احتمال این است که سیاهچاله وجود داشته باشد اما ساکت شده باشد و به طور موقت هر چیزی را برای خوردن تمام کند. اما لائور و همکارانش می گویند احتمال تحریک آمیز دیگر پرتاب شدن سیاه چاله از کهکشان است.
–در مورد بیتکوین چه می دانید–

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

Neighbours Ring

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

      برنامه Neighbours Ring  قبل از اینکه شرکت از مسئله امنیتی مطلع شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *