قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

بایدن و دولت جدید ،مشکلات مشابه فیس بوک ، گوگل و توییتر همان دوران ترامپ

رئیس جمهور جو بایدن با اولین اظهارات خود در مورد مراحل تصرف کاپیتول توسط یک خشم عصبانی را بیان کرد. خواستار پایان دادن به جنگ “غیرمدنی” آمریکا شد.
وی ادامه داد. “لازم نیست سیاست آتش مهمی باشد. و همه چیز را در سر راه خود نابود کند. هرگونه اختلاف نظر نباید دلیل جنگ کامل باشد. ” “و ما باید فرهنگی را که در آن واقعیت ها دستکاری و حتی ساخته می شوند ، رد کنیم.”
حتی هنگام صحبت او ، یک نظریه توطئه در رسانه های اجتماعی در حال گسترش بود . مبنی بر اینکه نیروهای فدرال برای محافظت از روند کار در واشنگتن نیستند . بلکه برای ترساندن محافظه کاران هستند.
خبرگزاری Axios گزارش داد . که این تئوری با تاکر کارلسون و شان هانیتی فاکس نیوز شروع شد.  و بر خشم راستگرایان از تصور اینکه سیستم عامل های اصلی ، فیس بوک ، توییتر و یوتیوب گوگل صدای مخالفت را سانسور می کنند ، آغاز شد.
مایک آلن ، بنیانگذار Axios ، در خبرنامه صبح خود نوشت: “به دنبال این باشید که با شروع دوران بایدن یک بحث وحدت از حق باشد.”
پاکسازی توییتر موجب خشم محافظه کاران می شود: متحدان ترامپ و قانونگذاران جمهوری خواه پس از شورش های کاپیتول هزاران پیرو خود را در پاکسازی توییتر از دست دادند.
‘Burn down DC’: خشونت هایی که در کاپیتول رخ داد .  توسط طرفداران ترامپ در شبکه های اجتماعی تحریک شد.
بایدن و دولت جدید مشکلات مشابه
از زمان حمله به پایتخت ، تحت محاصره شدید از راست و چپ سیاسی ، شرکت های پیشرو فناوری این کشور می توانند انتظار داشته باشند . که نظارت در زمان دونالد ترامپ در زمان جو بایدن و کنگره ای که توسط دموکرات ها کنترل می شود ، ادامه یابد.

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

Neighbours Ring

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

      برنامه Neighbours Ring  قبل از اینکه شرکت از مسئله امنیتی مطلع شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *