قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

بایدن پس از سوگندبه عنوان رئیس جمهورحسابPOTUS توییتر را کنترل می کند

بایدن Biden
بایدن Biden

توییتر حساب هایPOTUS وWhiteHouse را از دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق به بایدن منتقل کرده است. معاون رئیس جمهور کمالا هریس حسابVP را به دست گرفت . بانوی اول جیل بایدن حسابFLOTUS و داگ امهوف ، اولین جنتلمن دوم کشور ، اکنونSecondGentleman است. یک حساب تازه ساخته شده.

اولین توئیت بایدن از زمان تصدی کنترل حساب POTUS ، می گوید: “هیچ وقت برای اتلاف وقت در مورد مقابله با بحران هایی که با آن روبرو هستیم . وجود ندارد.” “به همین دلیل امروز ، من به دفتر بیضی شکل می روم . تا بتوانم با اقدامات جسورانه و تسکین سریع خانواده های آمریکایی کار کنم.”

هفته گذشته ، توییتر در یک پست وبلاگ توضیح داد.  که چگونه حساب ها را از دولت ترامپ منتقل می کند.  در حالی که اردوگاه بایدن از حساب توییتر جدید خود ، به نامPresElectBiden ، برای کمک به او در آوردن طرفداران قبل از روز تحلیف ، رونمایی کرد. دستیاران وی شکایت کردند که بایدن همان احترامی را که ترامپ ، که همه پیروان رئیس جمهور باراک اوباماPOTUS و @ WhiteHouse را نگه داشت ، بدست نمی آورد.

اولین جنتلمن دوم ملت: همسر کامالا هریس ، داگ امهوف ، حرفه خود را به عنوان آقای دوم قرار می دهد . و کلیشه های جنسیتی را می شکند.

معاون جدید رئیس جمهور بایدن

آیا کامالا هریس سرانجام نحوه دید. و رفتار آمریکایی های بزرگ با زنان سیاه پوست را تغییر می دهد؟

توییتر گفت: “این حساب های سازمانی به طور خودکار پیروان دولت قبلی را حفظ نمی کند.” “افرادی در توییتر که قبلاً حسابهای توئیتری کاخ سفید را دنبال کرده اند . یا در حال حاضر حسابهای مربوط به بایدن یا هریس را دنبال می کنند .  هشدارهای درون برنامه ای و پیام های دیگر را دریافت می کنند . که به آنها در مورد روند بایگانی اطلاع می دهد.  و همچنین به آنها این گزینه را می دهند . که حساب های توئیتر دولت جدید را دنبال کنید. ”

حساب های انتقالی دیگری نیز ایجاد شده . و توییت ها ، سابقه حساب و دنبال کنندگان بین حساب ها جابجا شده اند. @ Transition46 شد @ WhiteHouse ، @ SenKamalaHarris شدVP ،FLOTUSBiden شدFLOTUS وPressSecPsaki شدPressSec.

حساب رسمی کاخ سفید در سیستم عامل های دیگر از جمله فیس بوک و اینستاگرام نیز به بایدن منتقل شده است.

بایدن و دولت جدید ،مشکلات مشابه فیس بوک ، گوگل و توییتر همان دوران ترامپ

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2  و ت ۹۰٬ بت فوروارد٬ بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید

 

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

Neighbours Ring

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

      برنامه Neighbours Ring  قبل از اینکه شرکت از مسئله امنیتی مطلع شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *