قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

COVID-19 گونه جدید که به سرعت در ایالات متحده حرکت می کنند

COVID-19

ویروس ها COVID-19 زندگی می کنند .اگر می توانید اینگونه بنامید  تا خود را تکثیر کنند. آنها سلولها را از جمله سلولهای ما ربوده و از آنها برای تهیه کپی از خود استفاده می کنند.

اما هر بار ویروسی مانند ویروس عامل COVID-19 خود را کپی می کند . همانطور که میلیون ها بار در داخل هر فرد آلوده این کار را می کند . ممکن است اشتباهاتی رخ دهد. به جای کپی برداری کامل از 29،811 پایه آن ، الفبای چهار حرفی که برای توصیف کد ژنتیکی آن استفاده شده است ، نامه ای اشتباه وارد می شود.

دکتر رابرت بولینگر گفت: این تغییرات تصادفی هستند و بیشتر آنها مهم نیستند.  اما هر عفونت خطر جهش را افزایش می دهد . که می تواند ویروس را عفونی تر ، کشنده تر ، یا فقط به اندازه کافی متفاوت کند.  تا از واکسن ها و عفونت های طبیعی محافظت کمتری داشته باشد . یا درمان ها بی اثر باشد.  استاد بیماریهای عفونی در دانشکده پزشکی جان هاپکینز.
وی گفت: “سرانجام ، شما انتظار دارید که برخی از این جهش ها به نفع ویروس باشد.”

اخیراً ، ویروس های SARS-CoV-2 که باعث COVID-19 می شود .  در سراسر جهان ظاهر شده است . از جمله ویروس هایی که برای اولین بار در انگلیس ، آفریقای جنوبی ، برزیل و اخیراً در کالیفرنیا دیده شده است.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، روز جمعه اعلام کرد . که نوع انگلیس ، که احتمال می رود آلوده تر باشد .  درصد بیشتری از قربانیان خود را نیز می کشد.

وی گفت: برای 1000 نفر در سن 60 سالگی ، انتظار می رود . تقریبا 10 نفر بمیرند. وی با استناد به داده های گروه مشاوره ای تهدیدات ویروس تنفسی جدید و نوظهور ، که نوع جدید آن ، B.1.1.7 نامیده می شود . تقریباً 13 یا 14 نفر در حال مرگ هستند . که به دولت انگلستان مشاوره می دهد.
“من می خواهم تأکید کنم که عدم اطمینان زیادی در مورد این اعداد وجود دارد و ما برای دستیابی دقیق به آن به کار بیشتری احتیاج داریم . اما بدیهی است . این نگرانی وجود دارد که این (نوع) باعث افزایش مرگ و میر و همچنین افزایش قابلیت انتقال شود.  “سر پاتریک والانس ، مشاور ارشد علمی جانسون گفت.

دکتر آنتونی فاوچی ، بزرگترین متخصص بیماری کشور ، روز پنجشنبه گفت ، حتی اگر این نوع کشنده نباشد . انواع آلوده تر باعث کشته شدن افراد بیشتری خواهد شد.

“اگر ویروسی دارید که بیشتر قابل انتقال است.  به موارد بیشتری مبتلا خواهید شد”. وی افزود: “هنگامی که موارد بیشتری داشته باشید ، بیشتر در بیمارستان بستری خواهید شد . در صورت بستری شدن در بیمارستان ، در نهایت مرگ بیشتری خواهید داشت.”

هدفون VR که اپل روی آن به عنوان واقعیت افزوده کار می کند

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2  و ت ۹۰٬ بت فوروارد٬ بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

Neighbours Ring

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

      برنامه Neighbours Ring  قبل از اینکه شرکت از مسئله امنیتی مطلع شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *