قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نوالنی منتقد پوتین و اعتراضات در سراسر روسیه برای آزادی او

نوانلی منتقد پوتین

مسکو – روز شنبه اعتراضات در ده ها شهر در سراسر روسیه آغاز شد . و خواستار آزادی رهبر مخالف الکسی نوالنی منتقد پوتین ، برجسته ترین دشمن کرملین شد. پلیس بیش از 2100 نفر را دستگیر کرد . برخی از آنها با دمای منفی 58 درجه فارنهایت به خیابان ها آمدند.

در مسکو ، هزاران نفر از تظاهرکنندگان میدان پوشکین در مرکز شهر را پر کردند . جایی که درگیری با پلیس آغاز شد . و مأموران ضد شورش کلاه ایمنی کلاهبرداران را به اتوبوس های پلیس و کامیون های بازداشت تقریباً کشاندند و برخی از آنها را با باتوم زدند.

همسر نوالنی منتقد پوتین یولیا در میان دستگیر شدگان بود.

سرانجام پلیس تظاهرات کنندگان را از میدان بیرون راند. هزاران نفر دوباره در امتداد یک بلوار عریض و تقریباً نیمی از مایل دورتر جمع شدند . بسیاری از آنها قبل از پراکنده شدن گلوله های برفی را به سمت پلیس پرتاب کردند.

این اعتراضات از سرتاسر قلمرو وسیع روسیه ، از شهر جزیره ای یوزنو-ساخالینسک در شمال ژاپن و شهر یاکوتسک در شرق سیبری ، جایی که دما به منفی -50 درجه سانتیگراد رسیده ، تا شهرهای پرجمعیت اروپا در روسیه کشیده شد. این محدوده نشان داد که چگونه ناوالنی و کارزار ضد فسادش شبکه گسترده ای از پشتیبانی را ایجاد کرده اند. علی رغم سرکوب رسمی دولت و به طور روزمره توسط رسانه های دولتی نادیده گرفته می شوند.
این فعال 44 ساله در سراسر کشور بخاطر گزارش هایش در مورد فسادی که در دولت رئیس جمهور ولادیمیر پوتین شکوفا شده است. بسیار شناخته شده است.

حمایت گسترده وی ، کرملین را در بند استراتژیک قرار می دهد . اگر وی را در بازداشت نگه دارد . اعتراضات و انتقادات بیشتری از جانب غرب را تهدید می کند . اما ظاهراً با آزادی او مایل نیست عقب نشینی کند.

ناوالنی در اوایل فوریه با جلسات دادگاه روبرو می شود . تا تعیین کند آیا حکم وی در پرونده جنایی به جرم کلاهبرداری و پولشویی – که به گفته ناوالنی با انگیزه سیاسی بوده است – به 3/2 سال در پشت میله های زندان تبدیل شده است.

COVID-19 گونه جدید که به سرعت در ایالات متحده حرکت می کنند

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2  و ت ۹۰٬ بت فوروارد٬ بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

Neighbours Ring

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

      برنامه Neighbours Ring  قبل از اینکه شرکت از مسئله امنیتی مطلع شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *