قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برتریهای آنها در تکنولوژی کنونی

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین در دهه گذشته سر و صدای زیادی داشته است.اما به دلیل تأثیرات قابل توجه آن در نحوه زندگی ، کار و بازی ، فقط در مراحل اولیه است. و همچنان یکی از روندهای جدید فناوری است.

هوش مصنوعی در حال حاضر به دلیل برتری هایی که در تشخیص تصویر و گفتار ، برنامه های ناوبری ، دستیارهای شخصی تلفن های هوشمند ، برنامه های اشتراک سواری و موارد دیگر دارد. شناخته شده است.

به غیر از این هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل تعاملات برای تعیین ارتباطات و بینش های اساسی ، برای کمک به پیش بینی تقاضا برای خدماتی مانند بیمارستان ها که به مقامات امکان تصمیم گیری بهتر در مورد استفاده از منابع را می دهد. و برای شناسایی الگوهای تغییر رفتار مشتری با تجزیه و تحلیل داده ها در نزدیکی در زمان واقعی درآمد رانندگی و افزایش تجارب شخصی.

در آمد سالانه هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین

بازار هوش مصنوعی با هزینه جهانی در سیستم های شناختی و هوش مصنوعی در سال 2021 به بیش از 57 میلیارد دلار خواهد رسید. و به یک صنعت 190 میلیارد دلاری تبدیل خواهد شد. بالهای هوش مصنوعی در سایر بخش ها گسترش می یابد. مشاغل جدیدی در توسعه ، برنامه ریزی ، آزمایش ، پشتیبانی و نگهداری ایجاد می شود چندتا را نام بردن. و بالاترین حقوق در حال حاضر بیش از 1،25،000 دلار در سال (مهندس یادگیری ماشین) داده می شود.تا 145000 $ در سال (معمار هوش مصنوعی) ارائه می دهد. و آن را به عنوان بهترین روند فن آوری جدید معرفی می کند که باید مراقب آن باشید.

یادگیری ماشینی زیرمجموعه هوش مصنوعی نیز در انواع صنایع مستقر شده .  و تقاضای زیادی برای متخصصان ماهر ایجاد می کند. فورستر پیش بینی می کند . هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین و اتوماسیون 9 درصد مشاغل جدید ایالات متحده را تا سال 2025 ایجاد خواهد کرد . مشاغلی از جمله متخصصان ربات ، دانشمندان داده ، متخصصان اتوماسیون و کیوریتورهای محتوا ، این امر باعث می شود . این یک روند جدید فن آوری باشد که باید به خاطر بسپارید!

کوئید 19 رفتارهای مالی را برای بسیاری تغییر داده است.

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2  و ت ۹۰٬ بت فوروارد٬ بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

pep8 و تحلیل اصول کد نویسی

  pep8 و تحلیل اصول کد نوسی راهنمای و استاندار نویسی یا بهتر نوشتن  و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *