قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

کوئید 19 رفتارهای مالی را برای بسیاری تغییر داده است.

کوئید 19

زندگی روزمره به سختی شبیه کاری است .که یک سال پیش انجام داد. بسیاری از ما جور دیگری کار می کنیم . جور دیگری پس انداز می کنیم .و مطمئناً جور دیگری خرج می کنیم. بیماری همه گیر کوئید 19  ضمن ایجاد رفتارهای جدید ، برخی از رفتارهای مالی را متوقف کرد.

با توزیع گسترده واکسن کوئید 19 و کاهش خطرات سلامتی ، ممکن است . در ماه های آینده برخی از این روندها از بین بروند. اما دیگران می توانند مدت زمان طولانی تری را تحمل کنند.  و احتمالاً به تجهیزات ثابت تبدیل شوند.

در اینجا برخی از مضامین پول گرا برای سال 2021 و احتمالاً فراتر از آن آورده شده است .که حداقل تا حدی در اثر بحران سلامت ایجاد شده اند.

تقاضای پنهان می تواند منجر به افزایش هزینه شود
با بازگشت اعتماد به نفس مصرف کننده . هزینه های متقاضی نیز از بین می رود. در گزارشی در مورد روندهای نوظهور مشاور مدیریت McKinsey & Co. در مورد روندهای نوظهور آمده است: “این تجربه همه رکودهای اقتصادی بوده است.” یک تفاوت اساسی این بار فعالیت اقتصادی سرکوب شده در بسیاری از مناطق خدماتی و تفریحی است.
در این گزارش ، با اشاره به سفرهای اوقات فراغت به عنوان منطقه ای که می تواند سریع و بسیار سریعتر از سفرهای تجاری بهبود یابد ، گفت: “بنابراین بازگشت به عقب احتمالاً بر آن مشاغل تأکید خواهد کرد . به ویژه مشاغل دارای عنصر مشترک”.

کوئید 19 رفتارهای جدیدی برای پس انداز و هزینه ایجاد کرده هست

چک های محرک و مالیات: آنچه باید قبل از ثبت اظهارنامه مالیات بر درآمد 2020 خود بدانید

آیا مزایای بیکاری مشمول مالیات است؟: برای فصل مالیات آماده باشید.

جک ابلین ، مدیر ارشد سرمایه گذاری در Cresset Capital ، موج آینده هزینه های YOLO را می بیند . و ذهنیت “شما فقط یک بار زندگی می کنید” را می گذراند که به تفریح ​​، اوقات فراغت و سایر تجربیات تأکید بر تعامل اجتماعی می پردازد.
یک روند هزینه ای مرتبط می تواند محبوبیت مداوم خریدهای آنلاین ، وانت های حاشیه ای و سایر تغییرات خرده فروشی را که توسط همه گیر ویروس کرونا و اقدامات فاصله اجتماعی برای کنترل آن تسریع شده است. مشاهده کند.

نوالنی منتقد پوتین و اعتراضات در سراسر روسیه برای آزادی او

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2  و ت ۹۰٬ بت فوروارد٬ بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید

 

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

Neighbours Ring

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

      برنامه Neighbours Ring  قبل از اینکه شرکت از مسئله امنیتی مطلع شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *