قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

طرح جایگزینی کوکی Chrome در حال پیشرفت است گوگل می گوید

"<yoastmark

گوگل می گوید که در حال پیشرفت در برنامه های تغییر فناوری ردیابی کاربران Chrome  همان طرح جایگزینی کوکی Chrome با هدف بهبود حریم خصوصی است. حتی اگر با چالش هایی از سوی ناظران و مقامات روبرو شود.

این شرکت روز دوشنبه در مورد کار خود برای حذف از مرورگر Chrome خود کوکی هایی به اصطلاح شخص ثالث را که توسط تبلیغ کنندگان یا شرکای وب سایت استفاده می شود . و می تواند برای ردیابی عادات مرور کاربر کاربر استفاده شود ، به روز کرد.

کوکی های شخص ثالث از دیرباز منبع نگرانی درباره حریم خصوصی بوده اند . و یک سال پیش گوگل در بیانیه ای که صنعت تبلیغات آنلاین را متزلزل کرد . گفت که آنها را از بین خواهد برد.

این تغییرات بر Chrome ، مرورگر وب غالب جهان و همچنین سایر مرورگرهای مبتنی بر فناوری Chromium Google مانند Edge مایکروسافت تأثیر می گذارد. مرورگرهای رقیب Safari و Mozilla Firefox قبلاً کوکی های شخص ثالث را به طور پیش فرض حذف کرده اند .اما Google رویکرد تدریجی تری دارد.

در یک پست وبلاگ ، مدیر گروه محصولات گوگل برای اعتماد و حریم خصوصی کاربر ، Chetna Bindra ، سعی کرد . ترس از این پروژه را کاهش دهد. و گفت: این پیشنهادات “به ناشران و تبلیغ دهندگان کمک می کند. تا ضمن حفظ حریم خصوصی افراد هنگام حرکت در سراسر وب ، از موفقیت آنها نیز محافظت کنند.”

گوگل گفت که در حال انتشار اطلاعات جدید در مورد یک فناوری پیشنهادی است . که “شناسه های فردی” را از بین می برد . و در عوض کاربران را در دسته های جمعیتی بزرگ گروه بندی می کند.

طرح جایگزینی کوکی Chrome با دقت نظر ناظر بریتانیا مورد بررسی قرار گرفته است

این تکنیک کاربران منحصر به فرد را در جمع آنلاین پنهان می کند . و سابقه وب فرد را در مرورگر دستگاه خصوصی نگه می دارد. نتایج آزمایشات نشان داد . که این می تواند جایگزینی م cookiesثر برای کوکی های شخص ثالث باشد. و تبلیغ کنندگان انتظار دارند “در مقایسه با تبلیغات مبتنی بر کوکی” حداقل 95٪ تبدیل به ازای هر دلار هزینه شده را ببینند.

تبدیل ها اقداماتی است . که کاربران هنگام مشاهده تبلیغ انجام می دهند . مانند کلیک کردن برای خرید یا تماشای ویدیو. تبلیغ کنندگان می توانند در ماه های آینده سیستم را برای خود آزمایش کنند.

بازاریابان یک وب باز ، یک گروه لابی گری در صنعت انگلستان ، گفتند که اعلامیه گوگل هیچ کاری برای کاهش نگرانی های صنعت تبلیغات و تنظیم کننده ها نکرد.  و آیا این داده های شرکت نشان دهنده ادعای آن است یا خیر.

طرح گوگل با دقت نظر ناظر بریتانیا مورد بررسی قرار گرفته است . که در این ماه تحقیق در مورد اینکه آیا می تواند رقابت تبلیغات آنلاین را تضعیف کند . و موقعیت غالب گوگل در صنعت تبلیغات دیجیتال را محصور کند ، آغاز کرد.

مقامات آمریکایی نیز رفتار Google را به چالش می کشند. گروهی از ایالت ها ماه گذشته علیه این شرکت شکایت کردند. و آن را به “رفتار ضد رقابتی” در صنعت تبلیغات آنلاین متهم کردند.

سیستم ذخیره سازی داده جدید برای ارائه خدمات راحت برای کاربران

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2  و ت ۹۰٬ بت فوروارد٬ بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

pep8 و تحلیل اصول کد نویسی

  pep8 و تحلیل اصول کد نوسی راهنمای و استاندار نویسی یا بهتر نوشتن  و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *