قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

سوخت خورشیدی و استانداردهای آزمایش برای فوتوکاتالیست ذرات در تولید آن

سوخت خورشیدی

استفاده از سوخت خورشیدی تجدید پذیر برای رسیدگی به انرژی جهانی . و نگرانی های زیست محیطی . و دستیابی به توسعه پایدار در جامعه ما بسیار مهم است. در این راستا ، تقسیم آب فوتوکاتالیستی به عنوان ابزاری مقرون به صرفه برای تبدیل انرژی پایدار خورشید . به مواد شیمیایی با ارزش ، توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است.

با این حال ، کارایی به شرایط واکنش و تنظیمات آزمایشی حساس است. و مقایسه نتایج بدست آمده توسط گروه های مختلف تحقیقاتی یا ارائه راهنمای قابل اطمینان برای اجرای در مقیاس بزرگ دشوار است. به دلیل فقدان استانداردهای آزمون ، مقایسه نتایج بدست آمده . توسط گروههای مختلف تحقیقاتی یا ارائه راهنمای قابل اطمینان برای اجرای در مقیاس بزرگ دشوار است.

ایجاد پروتکل های بین المللی اعتباربخشی و آزمایش برای ذرات فوتوکاتالیست ها به سمت تولید سوخت خورشیدی.

اخیراً ، یک تیم تحقیقاتی به سرپرستی پروفسور لی Can و پروفسور Li Rengui از انستیتوی فیزیک شیمی دالیان (DICP) آکادمی علوم چین (CAS) ، با همکاری پروفسور Kazunari Domen از دانشگاه توکیو ، پروفسور لیانژو وانگ از دانشگاه کوئینزلند ، پروفسور کازوهیرو سایاما از م Nationalسسه ملی علوم و فناوری پیشرفته صنعتی و پروفسور گانگ لیو از انستیتوی تحقیقات فلزی ، CAS ، ایجاد پروتکل های بین المللی اعتباربخشی و آزمایش برای ذرات فوتوکاتالیست ها به سمت تولید سوخت خورشیدی.

چشم انداز آنها ، که در ژول منتشر شده است . انتظار می رود به عنوان یک راهنمای مفید برای ایجاد یک استاندارد تست شناخته شده و برای پیشرفت بیشتر تحقیقات در زمینه تبدیل انرژی خورشیدی فوتوکاتالیستی باشد.

محققان درباره پروتکل ها برای تعیین قابل اطمینان کارایی . واکنش کلی تقسیم آب فوتوکاتالیستی بر اساس فوتوکاتالیست ذرات بحث می کنند.

آنها همچنین پیشنهاد کردند . آزمایشگاههای تحقیقاتی برای تأیید اعتبار برای تأیید بهره وری برای راه اندازی رقم شایستگی .نمودار “بهترین کارایی فتوکاتالیست تحقیق” ایجاد شود.

این طرح بستر مهمی برای ایجاد پروتکل های آزمایش استاندارد برای تقسیم آب فتوکاتالیستی و بهبود کارایی تبدیل خورشید به هیدروژن در کاربردهای عملی فراهم می کند.

مهندسان , برنامه نویسی را برای تبدیل مواد ۲ بعدی به ۳ بعدی توسعه می دهند

با بازی Red Dead Redemption2 بت فوروارد٬. بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ هات بت٬ وین بت بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید.

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

فناوری خورشیدی

فناوری خورشیدی: فناوری جدید سلولهای تاشو را به یک واقعیت عملی تبدیل می کند

سلول های خورشیدی تاشو Perovskite با استفاده از اعتبار هدایت کننده پلی اتیید نازک با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *