قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

لیست ورزش های کالری سوز و ورزش هایی که بیشترین کالری سوزی را دارند

چه ورزشهایی بیشترین کالری را می سوزاند یا ورزش های کالری سوز کدامند؟

روش های بی شماری برای حرکت و ورزش وجود دارد . عواملی مانند میزان تعریق یا شدت ورزش هست. در حالی که عرق و تلاش دو راه برای تشخیص اینکه آیا خودتان را به چالش می کشید ، در این مطلب می خواهیم لیست ورزش های کالری سوز را به شما همراهان عزیز معرفی کنیم.

چه عواملی بر روی کالری سوزی در حین ورزش تأثیر می گذارد و ورزش های کالری سوز کدامند؟

مربی حرفه ای تناسب اندام بروک تیلور توضیح می دهد که عوامل اصلی متمایز کننده میزان کالری مصرفی شما در ورزش عبارتند از:

منطقه آموزش ضربان قلب: شما می خواهید ضربان قلب هدف خود و مناطق حداکثر ضربان قلب خود را بفهمید تا بهتر بفهمید هنگام ورزش چه هدفی را دنبال کنید.

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2 هم آشنا شوید

ضربان قلب در حال استراحت: ضربان قلب طبیعی در حالت استراحت بین 60 تا 100 ضربان در دقیقه است.

انواع ورزش:

تمرینات مبتنی بر کاردیو کالری بیشتری نسبت به سایر تمرینات مانند وزنه برداری یا یوگا می سوزانند. چه مقدار کالری می سوزد که تمرینات رایج ، از بالاترین به پایین ترین ، طبقه بندی می شون

دویدن 

206 کالری در هر 30 دقیقه .حتی با سرعت پایین دویدن به مدت 30 دقیقه مقدار زیادی کالری می سوزاند. به طور متوسط ​​، دویدن بین 10.8 تا 16 کالری در دقیقه می سوزاند و قرار دادن آن در بالای لیست تمریناتی که بیشترین کالری را می سوزانند. برای افزایش کالری سوزی ، شدت آن را افزایش دهید یا در فواصل دو سرعت اضافه کنید.

پیاده روی

176 کالری در هر 30 دقیقه .یکی از بهترین راههای فرار به فضای باز ، خاموش کردن فناوری و تحرک است. و از آنجایی که در مسیری هموار مانند قدم زدن در خیابان قدم نمی زنید ، پیمایش در مناطق مختلف یا تپه ها عضلات بیشتری را به چالش می کشد ، بنابراین کالری بیشتری می سوزانید.

دوچرخه سواری

دو چرخه سواری 5.5 مایل در ساعت 117 کالری در هر 30 دقیقه

اگر یک دوچرخه سوار مشتاق هستید ، ممکن است بیش از 5.5 مایل در ساعت حرکت کنید ، اما اگر تمایل به دوچرخه سواری با سرعت آرام دارید ، می توانید در هر 30 دقیقه 117 کالری بسوزانید.

 

آموزش ساخت استیکر اختصاصی در واتس اپ

طناب پرش

(سرعت سریع) 115 کالری در هر 10 دقیقه .به کودک درون خود اجازه دهید و طناب پرش را در پیش بگیرید تا راهی سریع و سریع برای سوزاندن یک تن کالری داشته باشید. فقط 10 دقیقه پریدن از طناب ، 115 کالری می سوزاند.

پیاده روی

(سرعت متوسط) 97 کالری در هر 30 دقیقه

پیاده روی ساده ترین و در دسترس ترین شکل ورزش است.  به پیاده روی اعتماد می کنید. حتی اگر در هر پیاده روی 30 دقیقه یا بیشتر پیاده روی نکنید ، تمام پیاده روی های کوتاه که در طول روز انجام می دهید جمع می شوند.

وزنه برداری

88 کالری در هر 30 دقیقه . اگرچه سریعترین راه برای سوزاندن کالری نیست ، اما وزنه برداری باعث افزایش قدرت ، توان عضلانی و افزایش متابولیسم می شود. هرچه میزان عضله شما بیشتر باشد ، کالری بیشتری در هنگام استراحت می سوزانید.

کشش / یوگای هاتا

73 کالری در هر 30 دقیقه .گرچه یوگای کششی یا ترمیمی است ، اما با این وجود برای افزایش تحرک ، انعطاف پذیری ، بهبودی و کاهش تنش ، یک مکان کاملاً شایسته در تمرین هفتگی شما را تأمین می کند.

 

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

Neighbours Ring

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

      برنامه Neighbours Ring  قبل از اینکه شرکت از مسئله امنیتی مطلع شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *