قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

عشق وفاداری اعتماد به نفس -انگشتان شما از شخصیت شما چیزهای زیادی می گویند.

شما چه نوع انگشتانی دارید؟

عشق وفاداری جذابیت چیزهای زیادی هست که انگشتان شما می توانند از شخصیت  و  شما  بگویند. 

این تحقیق نتایج حیرت انگیزی دارد!
تحقیقات دائماً انجام می شود و بیشتر آنها مورد توجه قرار نمی گیرند ، اما گاهی اوقات با برخی از نتایج مواجه می شویم که بسیار جالب است و نمی توان آنها را به اشتراک گذاشت.

انگشتان – شخصیت

عشق وفاداری جذابیت   –

اطلاع از حقایق جدید می تواند سرگرم کننده باشد ، گرچه در بعضی مواقع با مواردی روبرو می شوید که ترجیح می دادید آنها را نشناسید. و این مسئله وجود دارد که همیشه دقیق بودن نتایج دقیق نیست.

 

عشق وفاداری اعتماد به نفس این راز در انگشت حلقه و انگشت اشاره شما نهفته است. این می تواند چیزهای زیادی در مورد نوع شما باشد.
انگشتان – شخصیت

انگشتان

خوشبختانه ، حقایقی که امروز برای شما به دست آوردیم از نوع سرگرم کننده است! به نظر می رسد که دست شما می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما به شما بگوید. واقعاً کاملاً عجیب است. این تحقیق بیشتر روی انگشتان شما متمرکز است. به صفحه بعدی بروید تا بفهمید انگشتان شما درباره شخصیت شما چه می گویند!

عشق وفاداری اعتماد به نفس این راز در انگشت حلقه و انگشت اشاره شما نهفته است. این می تواند چیزهای زیادی در مورد نوع شما باشد.
fingers

این راز در انگشت حلقه و انگشت اشاره شما نهفته است. این می تواند چیزهای زیادی در مورد نوع شما باشد. این تست فقط برای آقایان اعمال می شود زیرا طول این انگشتان نشان دهنده میزان تستوسترون در مردان است. سه نوع وجود دارد: A ، B و C.

الف – انگشت حلقه از انگشت اشاره بلندتر است

ما در اینجا در مورد مردان خوش تیپ صحبت می کنیم. آنها جذاب هستند و می توانند با همه کنار بیایند. هنوز کمی تهاجمی تر هستند و سریع ریسک می کنند. این همچنین به این معنی است که این نوع افراد اغلب با انگشت حلقه کوتاهتر درآمد بیشتری نسبت به همکاران خود کسب می کنند.

ب- انگشت حلقه کوتاهتر از انگشت اشاره است

مردانی که این دست ها را دارند بسیار اعتماد به نفس دارند و حتی می توانند کمی خودشیفته باشند. این افراد اغلب تنها بودن مشکلی ندارند و مزاحمت را دوست ندارند. با این حال ، وقتی نوبت به عشق می رسد ، آنها اعتماد به نفس کمتری دارند زیرا کسانی نیستند که اولین حرکت را  درمقابل عشق خود انجام  دهند و ابتکار عمل را به عهده گیرند.

ج – انگشت حلقه و انگشت اشاره همان طول دارند

شاید این به اندازه کافی گفته باشد … مردان با این دستها واسطه خوبی هستند ، بسیار وفادار و دوست داشتنی هستند. همه چیز با این نوع متعادل است. آنها آرام هستند و به نظر می رسد همه چیز روان پیش می رود ، گویی همه چیز منظم است.

شما چه فکر می کنید ، آیا خود یا یکی از عزیزان خود را در یکی از این دسته ها می شناسید؟

لیست ورزش های کالری سوز و ورزش هایی که بیشترین کالری سوزی را دارند

هک سازمان های انگلستان توسط هکر روسی

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2 هم آشنا شوید

واکسیناسیون کوید19

 

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

الگوریتم بازی انفجار

نرم افزاربازی انفجار

نرم افزاربازی انفجار برای بازی انفجار می توانید فارغ از سایت آن را در نرم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *