قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

استوری اینستاگرام ترفندها و نکته ها

استوری اینستاگرام ترفندها و نکته ها:

استوری یک فضای بی نظیر برای تعامل با کاربر و یک ابزارحرفه ای برای افزایش فروش در اینستاگرام است. استوری اینستاگرام چیزی فراتر از بارگذاری یک عکس یا نوشتن یک متن در آن است. بیایید چند ترفند از ترفندهای استوری اینستاگرام را با هم بررسی کنیم. توجه کنید که تمامی تنظیمات گفته شده برای اینستاگرام است که زبان پیشفرض آن انگلیسی باشد. در صورتیکه زبان اینستاگرام شما فارسی است تمامی تنظیمات را به صورت برعکس انجام دهید.

ترفند هایلایت استوری و آرشیو استوری ها

ذات استوری های اینستاگرام در از بین رفتن آنهاست. یعنی میدانیم که هر استوری بعد از 24 ساعت از بین می رود. اما در دسامبر سال 2017 (یعنی حدودا آذرماه سال 1396) اینستاگرام یک ویژگی جدید اضافه کرد و آن آرشیوکردن تمامی استوری های شماست. این اتفاق قبل از پایان یافتن 24 ساعت عمر استوری اتفاق می افتد.برای دسترسی به آرشیو استوریهای خودتان مسیر زیر را طی کنید:‌

  • در صفحه ی اصلی پروفایلتان بر روی سه خط بالای صفحه بزنید.
  • در منوی باز شده بر روی archive بزنید.
  • تمامی استوریهای پیشین شما به همراه تاریخ بارگذاری آن در این قسمت قابل مشاهده است.

با دسترسی به این قسمت شما می توانید استوریهای قبلی خودتان را از نو بارگذاری کرده و یا به محتوای آنها دسترسی داشته باشید. تصاویر زیر را دنبال کنید:

 

استوری اینستاگرام
استوری اینستاگرام

هایلایت استوری

همزمان با معرفی این ویژگی، خاصیت “هایلایت استوری” نیز توسط اینستاگرام معرفی شد. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد که استوری های خود را برای همیشه در پروفایلشان ذخیره کنند. برای ایجاد یک هایلایت جدید دو راه پیش رو دارید.در صفحه ی اصلی پروفایل خود بر روی علامت “+” یعنی new highlight بزنید. حال تمامی استوری های قبلی(آرشیو) شما پیش رویتان ظاهر می شود. شما می توانید با انتخاب نام و عکس کاور هایلایت های متمایزی بسازید. تصویر زیر را دنبال کنیدبعلاوه می توانید : برخی از این استوری ها و یا همه ی آن را در قالب هایلایت در پروفایل خود ذخیره کنید.

استوری اینستاگرام

هر زمان می توانید در پروفایل اصلی خود با نگه داشتن انگشت روی هایلایت مورد نظر آن را حذف کنید. هایلایت ها به خودی خود از بین نمی روند.

هایلایت اینستاگرام

البته راه دیگری برای ساخت هایلایت وجود دارد. برای ایجاد هایلایت به این روش باید در زمانی که استوری شما هنوز موجود است، در گوشه ی پایین سمت راست بر روی علامت هایلایت بزنید و هایلایت جدید ایجاد کنید. همچنین می توانید استوری فعلی را در هایلایت های قبلی که ایجاد کرده اید نیز قرار دهید.

ترفند مخفی کردن استوری از بعضی افراد

استوری اینستاگرام ترفندها و نکته ها: این ترفند شیک اینستاگرام که آن را بعنوان هاید کردن (hide) می شناسیم توسط اینستاگرام برای استوری ها معرفی شد. با استفاده از این ویژگی می توانید استوری خود را از کاربران به خصوصی مخفی کنید. این افراد ممکن است فالور بوده و یا حتی اعضای نزدیک خانواده ی شما باشند.به هر حال برای هاید کردن استوری از دید افراد به خصوص دو راه پیش روی شماست:

کریستوفر نولان گیمر از آب درآمد!

راه اول

این است که به صفحه ی پروفایل شخص بروید. بر روی سه نقطه ی بالای صفحه سمت راست بزنید. در منوی پاپ آپ باز شده عبارت hide your story یا مخفی کردن استوری شما را پیدا کنید.با زدن بر روی این عبارت استوری های شما از دید این شخص پنهان می شود. در صورتیکه شما شخصی را هاید کنید، آن شخص نمی تواند هایلایت های پروفایل شما را نیز ببیند. البته خود شخص متوجه این موضوع نخواهد شد مگر در یک صورت. از این جهت اگر شخص پیشتر از این هایلایت های شما را دیده باشد و در زمانی که او راهاید کرده اید به صفحه ی شما مراجعه کند و هایلایت ها را نبیند متوجه موضوع می شود. امکان دیگر این است که قبل از این بررسی توسط دوستان مشترکتان از اینکه شما استوری گذاشته اید و او ندیده است متوجه شود! البته این موضوع می تواند برای شما مهم نباشد.

اینستاگرام ترفند

راه دوم

برای مخفی کردن پیش گرفتن مسیر زیر است:

 • در صفحه ی پروفایل خود بر روی سه خط بالای صفحه بزنید.
 • در منوی کناری بر روی تنظیمات بزنید.
 • به بخش حریم خصوصی یا privacy بروید.
 • در زیر بخش interactions بر روی story بزنید.
 • در صفحه ی باز شده در قسمت hide story from بر روی کلمه ی 0 people بزنید. لیستی از فالورهای خئد را خواهید دید.
  اسم های مورد نظرتان را یکجا انتخاب کنید.

ترفند اینستاگرام

 

هر زمان می توانید نسبت به ویرایش این لیست اقدام کنید. استوری شما دیگر از دید این افراد پنهان است.

منبع: نشانت

شیائومی ردمی 9 پاور معرفی شد؛ ردمی نوت 9 با دوربین تقویت شده

سایر مقالات ما را چک کنید.

درباره ی new_editor

مطلب پیشنهادی

الگوریتم بازی انفجار

نرم افزاربازی انفجار

نرم افزاربازی انفجار برای بازی انفجار می توانید فارغ از سایت آن را در نرم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *