قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نیش زدن پشه ها و راههای جلوگیری که باعث می شود از ما دور باشند

5 راه برای جلوگیری از نیش زدن پشه ها

این روش ها به شما کمک می کند که از نیش زدن پشه ها در امان باشیم
این روش ها به شما کمک می کند که از نیش زدن پشه ها در امان باشیم

مقدمه-برای جلوگیری از نیش زدن پشه ها

با این هوای گرم ، ما وقت زیادی را در خارج می گذرانیم و همچنین دوست داریم پنجره هایمان را شب باز کنیم تا هوای خنک وارد شود.

نتیجه:

پشه هایی که از دور و دور می آیند تا خون ما را بچشند و از نظر پشه ، این یک وعده غذایی خوب است ، اما برای ما ، این فقط به معنای داشتن یک دسته برجستگی قرمز است. درباره آن چکار میتونید بکنید؟

روش ها

خوب ، روش های کاملاً کمی وجود دارد که باعث می شود آن حشرات تند و زننده تا حد ممکن از شما دور نشوند. آیا قبلاً این پنج ترفند را امتحان کرده اید؟

1. فن- در برابر نیش زدن

در هنگام وزش باد پشه ها قادر به پرواز بسیار خوب نیستند. در حال حاضر حتی یک نسیم سبک برای آنها بسیار زیاد است. قطعاً می توانید از این ضعف در برابر نیش زدن آنها استفاده کنید.

2. لباس سبک

این حشرات تند و زننده اغلب وقتی خورشید در حال طلوع است یا فقط غروب می کند.حمله می کنند. آنها به دنبال رنگهای متناقض با افق مانند سیاه و سایر رنگهای تیره خواهند بود. اگر رنگ های روشن بپوشید . کمتر در معرض دید پشه و در نتیجه اشتها آور خواهید بود.

3. اسطوخودوس

حشرات از بوی اسطوخودوس متنفر هستند ، بنابراین اگر چند گیاه اسطوخودوس در باغ خود بکارید ، تعداد آن بسیار کمتر می شود. می توانید اسطوخودوس را مستقیماً روی پوست خود بمالید. این حالت مخصوصاً اگر می خواهید به رختخواب بروید بسیار خوب است زیرا بوی اسطوخودوس آرامش بخش هست.

4. سیر

این روش ممکن است باعث دفع مردم و همچنین پشه ها شود. با هشدار به شما در مورد این موضوع می توانیم تأیید کنیم که خوردن مقدار زیادی سیر باعث دفع منافذ پوست بوی سیر می شود.

5. میخک

پشه ها علاوه بر اسطوخودوس ، از بوی میخک نیز متنفر هستند. می توانید یک کاسه را با آب پر کنید و چند میخک به این مواد اضافه کنید. این را روی یک میز یا روی جایگاه شب خود قرار دهید تا باگ های تند و زننده دور بمانند و خیلی کمتر شما را اشکال کنند.

جلوگیری
اگر می خواهید از آویزان شدن پشه ها در اطراف خانه خود جلوگیری کنید .باید اطمینان حاصل کنید که آب راکد در اطراف خانه خود ندارید. اینجاست که پشه ها تخم خود را می گذارند! هر روز کاسه های آب حیوانات خانگی را تعویض کرده و به درستی تمیز کنید.

نکته دیگر این است

که صبح یا باغ خود را آبیاری کنید . به این ترتیب ، تمام روز خشک خواهد شد. پشه ها رطوبت را دوست دارند. بنابراین هرچه در اطراف خانه شما خشک تر باشد.تعداد پشه های کمتری وجود دارد. همچنین می توانید از پشه بند در اطراف تخت خود استفاده کنید. و البته شمع های قدیمی سیترونلا و اسپری دفع پشه به شما کمک خواهند کرد!

واکسن COVID-تصویب انتقال وجوه ایران برای خرید واکسن COVID توسط آمریکا

کهکشانGN-z11 دورترین کهکشان مشاهده شده جهان هست

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2 هم آشنا شوید

 

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

الگوریتم بازی انفجار

نرم افزاربازی انفجار

نرم افزاربازی انفجار برای بازی انفجار می توانید فارغ از سایت آن را در نرم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *