قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

خانواده دونالد ترامپ و دستیاران بابت توئیت درمورد رئیس جمهور می توانند ممنوع شوند

خانواده دونالد ترامپ و دستیارانخانواده دونالد ترامپ و دستیاران  رئیس جمهور آمریکا ،اگر   از حساب های خود برای جلوگیری از ممنوعیت استفاده از وی در شبکه های اجتماعی استفاده کنند .ممکن است با توقیف از سوی توییتر مواجه شوند. به دنبال آشوب در پایتخت که منجر به کشته شدن 5 نفر در هنگام برگزاری کنگره برای نهایی کردن . نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 شد ، ترامپ به طور دائم از توییتر محروم شد.

توییتر گفت که پست های رئیس جمهور می تواند.  “خطر تحریک بیشتر خشونت” باشد.

ترامپ از آن زمان با ارتباطات و سخنرانی های رسمی کاخ سفید ارتباط برقرار کرده است. خانواده دونالد ترامپ و دستیاران  وی هنوز حساب های فعال توییتر دارند. با این حال ، به نظر می رسد تاکنون آنها مواظب بوده اند . که پیام هایی از رئیس جمهور معزول را که می تواند به عنوان تلاشی برای دور زدن تعلیق وی تعبیر شود ، به اشتراک نگذارند.
سخنگوی توییتر روز پنجشنبه به نیوزویک گفت: “اگر دلیلی داشته باشیم که وی معتقد است. وی از حساب های دیگر برای اهداف فرار از تعلیق استفاده می کند . این سیاست ها می توانند تحت سیاست جلوگیری از ممنوعیت تعلیق دائمی قرار بگیرند.”
طبق سیاست های توییتر ، این سیاست به صورت عمومی در دسترس است .و آخرین بار در اکتبر 2020 به روز شده است. در مورد تلاش سایر دارندگان حساب برای گرفتن تعلیق کاملاً واضح است.
“اگر یک حساب به دلیل نقض شدید قوانین Twitter به طور دائم به حالت تعلیق درآمده است .Twitter حق محفوظیت دائمی هر حساب دیگری را نیز دارد . که به اعتقاد ما ممکن است همان دارنده حساب یا نهادی بر خلاف تعلیق قبلی ما کار کند. صرف نظر از اینکه حساب دیگر این حساب ایجاد شده است. “
همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2 هم آشنا شوید

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

Neighbours Ring

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

      برنامه Neighbours Ring  قبل از اینکه شرکت از مسئله امنیتی مطلع شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *