قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

واکسیناسیونCovid-19 هند بعد از دو روز حدودا 220000 نفر را واکسینه کردند.

به گفته مقامات در واکسیناسیونCovid-19 هند در بین 207229 نفر که روز اول دوز دریافت کرده اند . سه نفر – یا 0.0014٪ – عوارض جانبی قابل توجهی داشته اند. از این سه نفر ، دو نفر یک شبه در بیمارستان بستری شدند . و روز بعد مرخص شدند . در حالی که یکی تا اواخر روز یکشنبه بستری بود.

واکسیناسیونCovid-19
واکسیناسیونCovid-19
وزارت بهداشت اتحادیه گفت ، شش ایالت تقریباً 17000 واکسیناسیون ویروس کرونا را در روز یکشنبه انجام داده اند. از زمان آغاز روند کار در صبح روز شنبه ، تعداد کل واکسیناسیون 224،301 است.
منوهار اگنانی گفت: “هیچ یک از این سه مورد هیچ واکنش جدی و جانبی بعد از ایمن سازی نداشته است. آنها تا حد زیادی تب ، سردرد ، حالت تهوع و غیره داشتند. فقط سه نفر از همه افرادی که واکنش های جانبی را تجربه کرده اند.  باید در بیمارستان بستری شوند که از این تعداد دو نفر قبلاً مرخص شده اند.” ، دبیر اضافی ، وزارت بهداشت ، ضمن به روزرسانی در مورد واکسیناسیون Covid-19 که از روز شنبه در کشور آغاز شد.

عوارض واکسیناسیونCovid-19

به طور کلی ، در مجموع 447 عارضه جانبی متعاقب واکسیناسیون (AEFI) گزارش شده و بیشتر آنها عوارض جانبی خفیف مانند سردرد ، حالت تهوع و تب کم درجه بودند.
سه نفری که عوارض جانبی قابل توجهی داشتند . هر یک در موسسه علوم پزشکی All India (AIIMS) ، دهلی ، بیمارستان راه آهن شمال در پایتخت و AIIMS ، ریشیکش واکسینه شدند. گیرنده در تاسیسات ریشیکش هنوز تخلیه نشده بود.
به گفته مقامات جداگانه در هر یک از این امکانات ، که خواستند نامشان فاش نشود .  AIIMS دهلی از Bharat Biotech’s Covaxin استفاده کرد در حالی که دو مرکز دیگر از موسسه سرم Covishield هند استفاده می کردند. در سراسر کشور ، اکثریت واکسیناسیون انجام شده . در روز شنبه از واکسن Covishield استفاده می کند زیرا این یکی از بالاترین حجم مواد موجود است.

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

Neighbours Ring

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

      برنامه Neighbours Ring  قبل از اینکه شرکت از مسئله امنیتی مطلع شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *