قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

واکسن های COVID-19 لازمه بازی های المپیک توکیو نیست ژاپن می گوید

 سخنگوی ارشد دولت روز سه شنبه گفت :که توزیع گسترده  واکسن های COVID-19  ویروس پیش شرط ادامه بازی های المپیک و پارالمپیک تابستان امسال توکیو نیست.

واکسن های COVID-19

دبیر هیئت دولت کاتسونوبو کاتو در یک کنفرانس خبری گفت: “ما در حال بررسی اقدامات جامع برای برگزاری یک بازی ایمن و ایمن ، حتی بدون شرط واکسن  دادن هستیم.”
دولت نخست وزیر یوشیهیده سوگا همچنان مصمم است . که المپیک و پارالمپیک ، که سال گذشته به دلیل همه گیری جهانی COVID-19 به تعویق افتاده بود. از اواخر جولای تا اوایل سپتامبر برگزار می شود. با وجود شک و تردید عمومی به دلیل افزایش عفونت ها در کشور.
حدود 80٪ از پاسخ دهندگان در نظرسنجی Kyodo News که در این ماه انجام شد.  گفتند که بازی ها باید دوباره برنامه ریزی شوند یا لغو شوند.
قرار است واکسیناسیون تا اواخر فوریه در ژاپن آغاز شود . این کار با کارگران پزشکی آغاز می شود . و افراد 65 ساله یا بالاتر از اواخر ماه مارس و سپس افرادی با شرایط قبلی و کسانی که از سالمندان مراقبت می کنند.  شروع می شود.

با ادامه روند افزایش سریع ویروس کرونا در بسیاری از مناطق ژاپن ، خواستار لغو این بازی ها در حال افزایش است.

سوگا روز دوشنبه در یک سخنرانی سیاست پارلمانی تکرار کرد.  که دولت متعهد به برگزاری بازیهای توکیو در تابستان امسال است.  اما او هنوز نقشه راهی برای مهار ویروس کرونا ویروس (و استفاده از واکسن های COVID-19 ) ارائه نکرده است. و تعداد بیشتری از مردم ، از جمله اعضای حزب لیبرال دموکرات حاکم وی حزب ، شروع به نگاه بدبینانه درباره بازی ها کرده است.
ناظران می گویند ، تصمیمی که احتمالاً در بهار برگزار می شود ، در مورد برگزاری این بازی ها مطمئناً بر سرنوشت دولت سوگا تأثیر می گذارد.
یوشیرو موری ، رئیس کمیته برگزاری المپیک و پارالمپیک توکیو ، اخیراً به یکی از نزدیکان خود گفت: “المپیک بدون حدود 6000 تا 7000 کارمند از کشورهای شرکت کننده ، در بالای ورزشکاران برگزار نمی شود.”
موری گفت: “ژاپن به تنهایی قادر به تأمین این تعداد کارمند نخواهد بود و این کار دشوار خواهد بود.”
سوگا در سخنرانی روز دوشنبه خود گفت که بازیهای توکیو که به دلیل همه گیری یک سال به تعویق افتادند .  باید “به عنوان اثبات اینکه بشریت ویروس کرونا را شکست داده است” برگزار شود.
اما تعداد فزاینده ای از اعضای LDP معتقدند که چاره ای جز لغو بازی ها نخواهد بود.
بسیاری از اعضای LDP فکر می کنند . که دولت به طور حتم وضعیت اضطراری ویروس کرونا را بیش از تاریخ انقضا 7 7 فوریه تمدید خواهد کرد. یک مقام ارشد حزب گفت که در صورت تمدید اعلامیه اضطراری ، بازی ها برگزار نمی شوند.
بسیاری از مراسم بزرگسالی به دلیل ویروس کرونا لغو شد. این مقام حزب LDP با بیان اینکه “پس از لغو بسیاری از مراسم بزرگسالی ، بازی های توکیو برگزار می شود؟”
یک رهبر فراکسیون LDP گفت که در صورت لغو بازی ها ، دولت سوگا ضربه بزرگی را متحمل خواهد شد.

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

الگوریتم بازی انفجار

نرم افزاربازی انفجار

نرم افزاربازی انفجار برای بازی انفجار می توانید فارغ از سایت آن را در نرم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *