قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

سیستم ذخیره سازی داده جدید برای ارائه خدمات راحت برای کاربران

سیستم ذخیره سازی داده جدید

سیستم ذخیره سازی داده

اکثر دارندگان تلفن های هوشمند از سرخوردگی تلاش برای جستجوی عکس های دیجیتالی در یک برنامه رسانه های اجتماعی برای یافتن مورد دلخواه خود اطلاع دارند. بارگیری تصاویر ممکن است کند باشد و گاهی اوقات اصلا بارگیری نشود.

نوآوران دانشگاه پوردو راه حلی را برای کمک به کاهش زمان انتظار بارگذاری و ارائه گزینه های کارآمدتر ذخیره سازی داده برای شرکتها در هر اندازه فراهم کرده اند. محققان یک سیستم جدید ذخیره سازی داده و فناوری رایانه ایجاد کردند.

وینت آگرووال ، استادیار مهندسی صنایع در کالج مهندسی پردو گفت: “اکثر سازمان ها به چیزی به نام کدگذاری پاک کردن متکی هستند. تا هزینه های ذخیره سازی اطلاعات را کاهش دهند.” “رشد سریع جریان و تجارت الکترونیکی بر سیستم های ذخیره سازی اطلاعات اساسی تأکید کرده است. راه حل اصلی برای کاهش این بار ترافیکی ذخیره سازی بوده است. که اساساً شامل یک حافظه رایانه است.  که تعداد زیادی از داده ها را ذخیره می کند . تا بتوان آنها را به سرعت بازیابی کرد.”

بخشهای زیادی از داده های پرطرفدار را می توان بصورت جداگانه و نزدیکتر به کاربران نهایی ذخیره کرد. این امر باعث کاهش ازدحام در شبکه و بهبود زمان تاخیر می شود. آگرووال گفت ، در میان داده های ذخیره شده ، 20٪ از مطالب ممکن است . 80٪ از زمان دسترسی داشته باشد . بنابراین تعیین اولویت برای این داده ها عملکرد را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

سیستم ذخیره سازی داده جدید برای ارائه خدمات راحت برای کاربران ناامید ، شرکت ها آماده است

تیم Purdue یک چارچوب caching جدید با یک الگوریتم ایجاد کرده است . که caching را در سیستم ذخیره سازی توزیع شده بهینه می کند.  که با تقسیم داده ها در چندین سرور فیزیکی ، عملکرد را بهبود می بخشد.

آگگاروال ، مدیر آزمایشگاه های تحقیقاتی Cloud Computing ، Machine Machining و Networking (CLAN) در Purdue ، گفت: “سیستم ما مزیت بزرگی را در این زمینه ایجاد می کند. که تاخیر را کاهش می دهد .تا تجربه بهتری برای کاربران و سازمان یا شرکت فراهم شود.” “تأخیر زمانی است . که برای بدست آوردن پرونده به دنبال دستورالعمل انتقال آن صرف می شود. ممکن است برای کاربران بیشتر به عنوان زمان انتظار آزار دهنده برای بارگیری شناخته شود.”

هوش مصنوعی مسابقه برتر ایالات متحده در این زمینه ، افزایش چین: نظرسنجی

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2  و ت ۹۰٬ بت فوروارد٬ بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

Neighbours Ring

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

      برنامه Neighbours Ring  قبل از اینکه شرکت از مسئله امنیتی مطلع شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *