قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

هوش مصنوعی مسابقه برتر ایالات متحده در این زمینه ، افزایش چین: نظرسنجی

هوش مصنوعی

یک گزارش تحقیقاتی روز دوشنبه نشان داد . که ایالات متحده در توسعه و استفاده از هوش مصنوعی در حالی که چین به سرعت در حال افزایش است . و اتحادیه اروپا عقب است ، رقبای اصلی را دارد.
مطالعه بنیاد فناوری اطلاعات و نوآوری هوش مصنوعی را با استفاده از 30 معیار جداگانه از جمله استعداد انسانی ، فعالیت تحقیقاتی ، توسعه تجاری و سرمایه گذاری در سخت افزار و نرم افزار ارزیابی کرد.

این گزارش بر اساس داده های سال 2020 یافت ، ایالات متحده با نمره کلی 44.6 امتیاز در مقیاس 100 امتیاز ، و پس از چین با 32 و اتحادیه اروپا با 23.3 ، پیشرو هستند.

محققان دریافتند که ایالات متحده در زمینه های کلیدی مانند سرمایه گذاری در شرکت های نوپا و بودجه تحقیق و توسعه پیشتاز است.

اما چین در زمینه های مختلف پیشرفت کرده است . و سال گذشته بیش از 500 ابر قدرت فوق العاده قدرتمند دنیا را نسبت به سایر کشورها داشته است.  – 214 ، در مقایسه با 113 برای ایالات متحده و 91 برای اتحادیه اروپا.

دانیل کاسترو ، مدیر مرکز پژوهش برای نوآوری در داده ها و نویسنده اصلی گزارش ، گفت: “دولت چین هوش مصنوعی را به عنوان یک اولویت اصلی قرار داده است و نتایج نشان می دهد.”

آمریکا برتر در استفاده از هوش مصنوعی

“ایالات متحده و اتحادیه اروپا باید به آنچه چین انجام می دهد . توجه کنند و پاسخ دهند .  زیرا کشورهایی که در توسعه و استفاده از هوش مصنوعی پیشگام هستند . آینده آن را شکل می دهند . و رقابت اقتصادی خود را به طور قابل توجهی بهبود می بخشند .  در حالی که کشورهایی که عقب می افتند خطر از دست دادن رقابت در صنایع اصلی. ”

اتحادیه اروپا از نظر سرمایه گذاری خطرناک و سرمایه ویژه سهام عقب مانده است . در حالی که از نظر مقالات پژوهشی منتشر شده ، پیشرفت بهتری دارد.

این گزارش نشان داد که چین در سال 2018 ، آخرین سالی که داده ها برای آن در دسترس بود . 24929 مقاله علمی پژوهشی را منتشر کرد . که برای اتحادیه اروپا 20،418 و برای ایالات متحده 16،233 است.

اما گفته شده است . که “کیفیت متوسط ​​تحقیقات آمریکا هنوز از کیفیت چین و اتحادیه اروپا بالاتر است.”

این بررسی همچنین نتیجه گرفت.  که ایالات متحده “همچنان در طراحی تراشه برای سیستم های هوش مصنوعی رهبر جهانی است”.

در این گزارش آمده است . که اروپا برای ادامه رقابت ، باید انگیزه های مالیاتی تحقیق را افزایش داده و م institسسات تحقیقاتی عمومی را که روی هوش مصنوعی کار می کنند ، گسترش دهد.

برای اینکه ایالات متحده بتواند برتری خود را حفظ کند .  باید حمایت از تحقیقات و استقرار هوش مصنوعی را تقویت کند . و تلاش های خود را برای توسعه استعدادهای هوش مصنوعی در داخل کشور افزایش دهد . و استعدادهای برتر را از سراسر جهان جذب کند.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برتریهای آنها در تکنولوژی کنونی

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2  و ت ۹۰٬ بت فوروارد٬ بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

Neighbours Ring

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

      برنامه Neighbours Ring  قبل از اینکه شرکت از مسئله امنیتی مطلع شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *