قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

الگوریتم هوشمند با جستجوی سرنخ های موجود در نویز ، تصاویر را پاک می کند

الگوریتم هوشمند
الگوریتم هوشمند -برای ورود به دنیای خارق العاده کوچک ، واحد  اصلی پرتوی نور است یا الکترون.

پرتوهای قوی که تصاویر واضح تری را به نمایش می گذارند ، برای نمونه ها آسیب می رسانند. از طرف دیگر ، پرتوهای ضعیف می توانند تصاویری با سر و صدا و با وضوح پایین ارائه دهند.

در یک مطالعه جدید که در Nature Machine Intelligence منتشر شده است . محققان دانشگاه A&M Texas یک الگوریتم مبتنی بر یادگیری ماشین را توصیف می کنند . که می تواند دانه در تصاویر با وضوح پایین را کاهش دهد.  و جزئیات جدیدی را که در غیر اینصورت در سر و صدا دفن شده اند ، نشان دهد.

شویوانگ جی ، دانشیار گروه علوم و مهندسی کامپیوتر گفت: “تصاویر گرفته شده با پرتوهای کم قدرت می تواند پر سر و صدا باشد . که می تواند جزئیات بصری جالب و ارزشمندی از نمونه های بیولوژیکی را پنهان کند. برای حل این مشکل ، ما از یک روش محاسباتی خالص برای ایجاد تصاویر با وضوح بالاتر استفاده می کنیم . و در این مطالعه نشان داده ایم . که می توانیم وضوح را تا حدی شبیه به آنچه با استفاده از یک پرتو نور به دست می آورید ، بهبود دهیم.”

الگوریتم هوشمند آنها می تواند الگوهای پیکسلی را که ممکن است.

جی اضافه کرد که بر خلاف الگوریتم های denoising دیگر که فقط می توانند از اطلاعاتی که از یک پیکسل کوچک در یک تصویر با وضوح پایین دریافت می شود استفاده کنند . الگوریتم هوشمند آنها می تواند الگوهای پیکسلی را که ممکن است. در کل تصویر پر سر و صدا پخش شود شناسایی کند . و باعث افزایش کارایی آن به عنوان یک ابزار denoising می شود. .

در تکنیک معروف به میکروسکوپ افزوده به جای اینکه فقط به سخت افزار میکروسکوپ برای بهبود وضوح تصاویر متکی باشید . از ترکیبی از نرم افزار و سخت افزار برای افزایش کیفیت تصاویر استفاده می شود. در اینجا ، یک تصویر منظم گرفته شده بر روی میکروسکوپ بر روی یک تصویر دیجیتالی تولید شده توسط رایانه سوار می شود. این روش پردازش تصویر نویدبخش این است. که نه تنها هزینه ها را کاهش می دهد بلکه تجزیه و تحلیل تصویر پزشکی را به صورت خودکار انجام می دهد . و جزئیاتی را که چشم گاهی از دست می دهد ، آشکار می کند.

شرکت تراشه سازی اینتل علت خطای داخلی را نشت اطلاعات می داند

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2     ٬ بت فوروارد٬ بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ هات بت٬ وین بت بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

Neighbours Ring

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

      برنامه Neighbours Ring  قبل از اینکه شرکت از مسئله امنیتی مطلع شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *