قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

Hitman 3 با وجود کمبود چند نفره ، یک بازی برای مخفی کاری هست

Hitman 3

Hitman 3

نکته خاصی برای تسلط در یک بازی ویدیویی وجود دارد. و این چیزی است که اغلب ما نمی توانیم از آن لذت ببریم. شما در یک بازی نزدیک به پایان به تسلط می رسید .

وقتی می دانید که هر دکمه را مثل پشت دست فشار می دهید.و دقیقاً می دانید که تک تک آدم های بد چگونه به همه چیز واکنش نشان می دهند. شما مکانیک یک بازی و نحوه استفاده از آنها را کاملاً می فهمید . و هیچ چیز نمی تواند شما را از این امر دور کند.

در این لحظات است که بازی ویدئویی می تواند سرگرم کننده ترین حالت را داشته باشد.زیرا شما آنقدرها “نمی فهمید” که از همه چیز در مورد دنیای آن لذت می برید. اما آیا بازی به اندازه کافی باقی مانده است .که بتوانید از این لذت ببرید؟ گاهی اوقات وجود دارد. گاهی اوقات ، نه خیلی زیاد.

زیبایی “Hitman 3”:

همه چیز در مورد تسلط است .همه چیز در مورد گرفتن ابزاری است که شما در دو فصل اول این سه گانه استفاده کرده اید. و آنها را مرتب می کنید. راه اندازی مجدد نسخه کلاسیک “Hitman” از اسکوئر انیکس با این فصل آخر به پایان می رسد . و در معرفی مکانیک های جدید تمرکز ندارد. درعوض ، بر اساس همه چیزهایی که شما ، بازیکن ، قبلاً یاد گرفته اید. ایجاد می شود و شما را به چالش می کشد تا از مکانیک های موجود بازی به روش های جدید و عمیق تری استفاده کنید.

این یک کلاس مستر است که به یک بازیکن اجازه می دهد از تبحر خود قدردانی کند. و اگر عاشق گیم پلی مخفی کاری هستید . با شروع این کار ، ممکن است هرگز متوقف نشوید. این امر به ویژه به دلیل سیستم عامل های مختلفی که می توانید در آن بازی کنید بسیار صادق است. “Hitman” اکنون روی نینتندو سوییچ قرار دارد و بازی روی یک سرور ابری نشسته است. همانطور که در Google Stadia انجام می شود. این ثابت بودن سوئیچ ثابت است. به این معنی که مخاطبان جدید می توانند از عنوان استقبال کنند

یک دوره سریع تازه سازی: “Hitman 3” شما را به عنوان عامل 47 ، یک قاتل بسیار باهوش بازی می کند. شما در یک سری از مناطق قرار گرفته اید و اهدافی که توسط سرپرست خود ، دیانا برنوود ، شخصیت اصلی دیگر حق رای دادن به شما اعلام می کند.

شما وظیفه دارید کسی را بکشید . و روشهای متفاوتی برای اجرای این مرگ وجود دارد. مطمئناً ، می توانید یک ضربه بزنید یا کل این بازی را به روشی نامرتب انجام دهید. اما جادوی بازی در تعالی و نبوغ است. اسلحه خود را فراموش کنید: آیا می توانید در آنچه که تصادف است.  یک لوستر روی هدف خود بیندازید؟ آنها را تنظیم کنید تا به داخل یک گودال بروند و سپس با چرخاندن یک سوئیچ نور برق آنها را برق بزنید؟

تلاش کردن. یا دوباره در چندین بازی دستی امتحان کنید. به جای درهم و برهم کردن در منطقه ، حق رای دادن “هیتمن” می خواهد شما را به دست آوردن تسلط ، ترور را به یک شکل هنری تبدیل کنید.

داستانی به تدریج از طریق این سطوح آشکار می شود . و شما در حین حرکت توانایی خود را تقویت می کنید. آنچه بیش از آنچه در نظر دارد عامل 47 و دیانا و رئیس آنها است. و همه اینها را در برش های ماهرانه ساخته شده خواهید آموخت. سپس با مرور مجدد در آن ، بهتر بازی کردن در آن و سپس استفاده از این سطوح در چالش های مختلف آنلاین ، تسلط خود را در هر زمینه بیشتر خواهید کرد.

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2     ٬ بت فوروارد٬ بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ هات بت٬ وین بت بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

شرایط اقتصادی بد جامعه بعد از کرونا، البته به جز ثروتمندان

شرایط اقتصادی بد جامعه بعد از کرونا افرادی که به دلیل شیوع کرونا و از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *