قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

 

 

Neighbours Ring
Neighbours Ring

 

برنامه Neighbours Ring  قبل از اینکه شرکت از مسئله امنیتی مطلع شود . آدرس خانه و مکانهای مشخص کاربران را در معرض دید قرار می دهد.

این اشکال امنیتی بر کاربرانی که در برنامه تماشای محله پست می کردند تأثیر گذاشته است. که به شما اجازه می دهد .ساکنان جرایم اطراف یا مسائل مربوط به ایمنی عمومی را گزارش دهند. اولین بار Tech Crunch گزارش داد . این برنامه متعلق به آمازون در حال بازیابی اطلاعات پنهان ، از جمله آدرس خانه کاربران است. این اطلاعات برای کاربران برنامه قابل مشاهده نبود.

سخنگوی حلقه گفت: “ما این مسئله را بلافاصله پس از آگاهی از آن حل کردیم..ما هیچ مدرکی در مورد دسترسی یا سو .استفاده از این اطلاعات شناسایی نکرده ایم..

با رفع اشکال ، رابط برنامه نویسی برنامه فقط کد شهر ، ایالت و کد پستی و همچنین مختصات عرض و طول جغرافیایی تقریبی را فراهم می کند.

آمازون در سال 2018 با یک میلیارد دلار شرکت امنیت خانه معروف به Ring Video Doorbell را خریداری کرد.

این اولین بار نیست که Ring با یک مسئله امنیتی برخورد می کند. در سال 2019 ، اطلاعات شخصی نزدیک به 3،000 صاحب دوربین Ring گزارش شده است . که اطلاعاتی مانند نام ورود به سیستم و رمزهای عبور را فاش می کند. Ring برای تقویت حریم خصوصی ، احراز هویت دو عاملی را برای ورود به حسابها ارائه داد.

این شرکت همچنین با انتقاد از مشارکت خود با ادارات پلیس در سراسر کشور و احتمالاً دنبال کردن فناوری تشخیص چهره که می تواند افراد خاصی را به عنوان مشکوک پرچم گذاری کند ، مورد انتقاد قرار گرفته است.

واکسن فایزر مانع انتقال ویروس کرونا می شود

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2  و ت ۹۰٬ بت فوروارد٬ بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ هات بت٬ وین بت بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

شرایط اقتصادی بد جامعه بعد از کرونا، البته به جز ثروتمندان

شرایط اقتصادی بد جامعه بعد از کرونا افرادی که به دلیل شیوع کرونا و از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *