قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مشارکت دانش آموزان می تواند به تحقیقات در کلاس کمک کند

 

مشارکت دانش آموزانتحقیقات گذشته مشارکت دانش آموزان یا میزان مشارکت و دخالت دانش آموزان در فعالیت های کلاس را به عنوان یک عامل مهم تعیین کننده کیفیت برنامه های آموزشی و عملکرد تحصیلی دانش آموزان مشخص کرده است. در نتیجه ، بسیاری از مربیان در سراسر جهان به طور فعال در تلاشند . دوره هایی را طراحی کنند که مشارکت دانش آموزان را به حداکثر برساند.

با این حال ، ارزیابی مشارکت دانش آموزان به طور موثر و قابل اعتماد نسبتاً چالش برانگیز است. بنابراین ، تکنیک هایی برای نظارت بر میزان مشارکت و مشارکت دانش آموزان در کلاس هست . که و بدون ایجاد مزاحمت یا تأثیر منفی بر روی تجربه یادگیری آنها ، از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. زیرا می توانند برای بررسی اثربخشی دوره ها و استراتژی های آموزش استفاده شوند.

اخیراً  محققان دانشگاه توبینگن و موسسه لایب نیتس für Wissensmedien در آلمان و همچنین دانشگاه کلرادو بولدر بررسی کرده اند .که پتانسیل تکنیک های یادگیری ماشین برای ارزیابی مشارکت دانش آموزان را در چارچوب تحقیقات کلاس چگونه هست. به طور خاص ، آنها یک معماری مبتنی بر شبکه عصبی عمیق ابداع کردند .که می تواند با تجزیه و تحلیل فیلم های ویدئویی جمع آوری شده . در محیط کلاس ، میزان تعامل دانش آموزان را تخمین بزند.

تحقیقات محققان دانشگاه توبینگن و موسسه لایب نیتس für Wissensmedien در آلمان و همچنین دانشگاه کلرادو بولدر در مورد مشارکت دانش آموزان

Enkelejda Kasneci ، محقق برجسته HCI در تیم چند رشته ای که این مطالعه را انجام داده است. به TechXplore گفت: “ما از داده های که دوربین جمع آوری شده است . در طول دوره ها برای آموزش یک مدل مبتنی بر شبکه عصبی عمیق برای پیش بینی سطح تعامل دانش آموزان استفاده کردیم.” “ما مدل خود را بر اساس داده های حقیقت زمین (به عنوان مثال ، رتبه بندی خبره از سطح دانش آموزان بر اساس فیلم های ضبط شده در کلاس) آموزش دادیم. پس از این آموزش ، این مدل قادر بود پیش بینی کند . به عنوان مثال ، آیا داده های به دست آمده از دانش آموز خاص در یک مقطع زمانی خاص نشانگر سطح بالای یا پایین تعامل است. ”

مدلی که کسنچی و همکارانش ابداع کرده اند .می تواند مجموعه داده های زیادی از فیلم های ضبط شده در محیط کلاس را اسکن کرده . و مواردی را که درگیری دانش آموزان یا زیاد یا کم بوده را شناسایی کند. به گفته پیتر گرجتس ، روانشناس شناختی برجسته در تیم ، چنین روشی می تواند به شناسایی استراتژی های آموزش کلاس کمک کند . که با توجه زیاد دانش آموزان همراه است . و همچنین می تواند در برنامه های تربیت معلم مورد استفاده قرار گیرد.

الگوریتم همجوشی برای اصلاح عکسهای پر سر و صدا

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2  ٬ بت فوروارد٬ بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ هات بت٬ وین بت بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

شرایط اقتصادی بد جامعه بعد از کرونا، البته به جز ثروتمندان

شرایط اقتصادی بد جامعه بعد از کرونا افرادی که به دلیل شیوع کرونا و از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *