قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

Viva مایکروسافت در دنیای پس از COVID اینترانت را دوباره تصور می کند

Viva مایکروسافت

Viva مایکروسافت-وعده کاهش تعداد موارد COVID-19 و تولید واکسن ها امیدواری را برای کارگران تبعیدی در خانه فراهم می کند .که می توانند دوباره به کار خود برگردند. در حالی که هیچ کس انتظار بازگشت سریع به محل کار را ندارد . اما یک چیز واضح به نظر می رسد.: نحوه کار ما احتمالاً برای همیشه تغییر کرده است.

قبل از همه گیری ، فقط 3 درصد از کارمندان از خانه کار می کردند. سال گذشته ، به لطف COVID-19 ، کار از راه دور به 40 درصد از نیروی کار افزایش یافته است.

تعمیرات اساسی تقریباً یک شبه در محل کار سالها کار شرکت ها را مجبور می کند. تا در مورد نحوه مدیریت و برقراری ارتباط با کارمندان تجدید نظر کنند.

مایکروسافت ادعا می کند. بیش از 115 میلیون کاربر به مجموعه های نرم افزاری و برنامه های بهره وری دفتری اداری مبتنی بر ابر اعتماد دارند. و مقامات این شرکت می دانند. که خدمات آنها برای جابجایی گسترده در ماه ها و سال های پس از همه گیری پس از همه گیری لازم است.

با چنین تغییری در ذهن ، مایکروسافت روز پنجشنبه Viva را معرفی کرد .مجموعه ای از ابزارها که به عنوان “یک پلت فرم تجربه کارمند” شناخته می شوند . و با Microsoft 365 و Teams ادغام می شوند.

این کارکنان با فراهم آوردن منابع کاری ، تحقیقاتی و آموزشی در یک محیط اینترانت ، کارمندان را به شرکت متصل می کند.

Viva شامل چندین ماژول است: اتصالات اخبار و سیاست های شرکت را به کارمندان ارائه می دهد.

Viva مایکروسافت یادگیری منابع آموزشی را ارائه می دهد. مباحث پایگاه داده شرکت را مدیریت می کند. و توسط جارد اسپاتارو ، رئیس Microsoft 365 ، “ویکی پدیای سازمان” نامیده می شود. و Insights برای نظارت بر الگوها و روند کار ، داده هایی برای مدیران و رهبران ایجاد می کند.

اسپاتارو گفت: “ما باید از کار به عنوان یک محل صرف نظر کنیم . و به چگونگی حفظ فرهنگ ، برقراری ارتباط بین کارکنان و مهار ابتکار انسانی در دنیای دورگه بپردازیم.” “با تغییر دنیای کار ، افق بعدی نوآوری از تمرکز بر خلاقیت ، تعامل و رفاه حاصل خواهد شد . تا سازمان ها بتوانند فرهنگ های انعطاف پذیری و ابتکار را بسازند.”

مایکروسافت امیدوار است.  که تمام جنبه های روز کاری یک فرد – زمانبندی ، جلسات ، تماس های تلفنی ، چت های ویدیویی ، پیام کوتاه ، تحقیق – را در یک چارچوب مشترک که به کارمندان کمک می کند .تا در دنیای کاری جدیدی که محل تغییر ساعت ها و تغییرات احتمالی بین کار از خانه است ، حرکت کند و کار در دفتر کار در تمام مدت ، این سیستم باعث ایجاد حس اجتماع می شود.

سوخت خورشیدی و استانداردهای آزمایش برای فوتوکاتالیست ذرات در تولید آن

با بازی Red Dead Redemption2 بت فوروارد٬. بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ هات بت٬ وین بت بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید.

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی AI اکنون می تواند دستکاری رفتار انسان را بیاموزد

. هوش مصنوعی AI در حال یادگیری بیشتر در مورد نحوه کار با رفتار انسان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *