قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

پوشیدنی های سلامت روان می توانند خبر بدی در محل کار باشند

پوشیدنی های سلامت

با بسته شدن سالن های ورزشی و میلیون ها همکاری و بیقراری در خانه ، جای تعجب نیست .که “healthtech” اکنون به عنوان میدان نبرد بزرگ بعدی که مایکروسافت ، اپل و گوگل در آن می جنگند ، اعلام شده است. عمده محصولات آنها دستگاه های پوشیدنی  سلامت است . که ضربان قلب ، تعداد گام شما و ده ها نقطه داده دیگر را اندازه گیری می کند .که شما را در مورد سلامت جسمی خود مطلع می کند.

از شیوع روزافزون این دستگاهها استقبال می شود. آنها به افراد کمک می کنند تا تمرینات خود را پیگیری کنند . اهداف کمی را تعیین می کنند که می تواند به آنها کمک کند تا سالم و سالم بمانند.

اما معرفی پوشیدنی هایی که سلامت روان ما را اندازه گیری می کنند . مانند ردیاب خلق و خوی کارمندان “Moodbeam” – باید با یک خوش بینی محتاطانه تری استقبال شود. به هر حال ، چنین دستگاه هایی برخی از شخصی ترین داده های ما را در خود نگه می دارند .و ثبت دائمی وضعیت عاطفی ما حتی ممکن است . در کمک به ما برای دستیابی به سلامت روان ، نتیجه معکوس داشته باشد.

پوشیدنی ها رونق می گیرند

پوشیدنی ها امروزه در زندگی مردم امری عادی است. ارزش بازار فناوری پوشیدنی در حال حاضر 37 میلیارد دلار آمریکا (26.9 میلیارد پوند) است. و پیش بینی می شود تا سال 2022 شامل 1 میلیارد دستگاه پوشیدنی متصل شود. افراد توانایی اندازه گیری سلامت و عملکرد خود را با استفاده از “شاخص های سلامتی” مانند قلب خود ارزیابی می کنند. برای برنامه ریزی بهتر تمرینات و برنامه های بدنی مناسب باشید.

پوشیدنی ها به جنبش “کمی سازی خود” کمک می کنند . جنبشی که می بیند ما از فناوری برای جمع آوری و پردازش اطلاعات بیشتر و بیشتر در مورد زندگی خود به امید بهینه سازی رفتار خود استفاده می کنیم. این جنبش در حال حاضر به محل کار گسترش یافته است . در حال حاضر کارمندان اداری داده هایی را به آنها نشان می دهند.  که مدت زمان نشستن را در طول ساعت کار به آنها نشان می دهد. و اکنون ، شرکت هایی که در جستجوی شاخص بزرگ سلامت بعدی هستند. سلامت روان ما را تحت تأثیر قرار داده اند – نگرانی خاصی که در طی همه گیر شدن بیماری در حال بروز است.

بیت کوین پس از سرمایه گذاری تسلا به رکورد نزدیک 45000 دلار رسید

با بازی Red Dead Redemption2 بت فوروارد٬. بلاکچین٬ بهترین سایت٬ بهترین سایت بازی٬ هات بت٬ وین بت بهترین سایت بازی انفجار٬ هم آشنا شوید.

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی AI اکنون می تواند دستکاری رفتار انسان را بیاموزد

. هوش مصنوعی AI در حال یادگیری بیشتر در مورد نحوه کار با رفتار انسان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *