قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

عزل ترامپ توسط نمایندگان مجلس آمریکا بخاطر ارتکاب جرایم منتشر شد

مجلس نمایندگان آمریکا امروز، دوشنبه پیش‌نویس قانون عزل ترامپ  را منتشر کردند . و او را به ارتکاب جرایم و تجاوزات گسترده در سایه یورش به ساختمان کاپیتول در واشنگتن متهم کرد.

عزل ترامپ

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، تنظیم کنندگان این لایحه گفتند. قرار است این پیش‌نویس بین اعضای دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا توزیع شود.

دیوید ساسیلنی گفت: ترامپ سوگندی که براساس قانون اساسی یاد کرد . را زیر پا گذاشت و در ارتکاب جرایم و تجاوزات گسترده از طریق تحریک به خشونت علیه دولت آمریکا دست داشت.

این سند اشاره می‌کند. ترامپ بارها ادعاهای کذبی درباره تقلب گسترده در انتخابات ریاست‌جمهوری مطرح کرده که مردم آمریکا نباید آن را بپذیرند.

این سند  همچنین ادعای پیروزی رئیس‌جمهوری کنونی آمریکا در رقابت‌های انتخاباتی و دعوت او از حامیانش در شش ژانویه به منظور به راه انداختن “جنگ شیطانی” هم‌زمان با جلسات کنگره برای تایید نتایج انتخابات را متذکر شد.

تنظیم کنندگان این پیش‌نویس قانون گفتند.  ترامپ حامیانش را به حمله به کنگره و اقدام به غارت و قتل و ویرانی در آنجا دعوت کرد.

آنها تاکید کردند. با این کارها ترامپ اگر در پستش بماند .همچنان به مثابه تهدید امنیتی ملی، دموکراسی و قانون اساسی خواهد بود.

این سند به عزل ترامپ ، محاکمه و بیرون انداختن ترامپ از دفترش و ممانعت از تصدی هر پستی در آمریکا فرا خوانده است.

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2 هم آشنا شوید

شارژر 65 وات USB-C سامسونگ در چند تصویر دیده شد

درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

Neighbours Ring

Neighbours Ring به دلیل نقص آدرس خانه ها را در معرض دید همه گذاشته

      برنامه Neighbours Ring  قبل از اینکه شرکت از مسئله امنیتی مطلع شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *