قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

گوشی‌های قدیمی پروژه جدیدی سامسونگ برای استفاده‌ی مجدد

سامسونگ پروژه جدیدی برای استفاده‌ی مجدد از گوشی‌های قدیمی معرفی کردذخیره 

پروژه‌ی Galaxy Upcycling at Home سامسونگ گوشی‌های قدیمی سری گلکسی را به دستگاه‌های کاربردی در خانه تبدیل می‌کند. سامسونگ با این پروژه می‌کوشد حجم زباله‌های الکترونیکی را کنترل کند.

سامسونگ با پروژه‌ی Galaxy Upcycling می‌کوشید.  حجم زباله‌های الکترونیکی تولیدشده‌ی دستگاه‌هایش را کاهش دهد. از زمان معرفی این پروژه‌ی سامسونگ در سال ۲۰۱۷ تاکنون، اخبار چندانی درباره‌اش منتشر نشده است. با‌این‌حال، شرکت کره‌ای در کنفرانس مطبوعاتی مراسم CES 2021 اعلام کرد پروژه‌ی Galaxy Upcycling را گسترش می‌دهد. ازاین‌رو، Galaxy Upcycling at Home را معرفی کرد.

ایده‌ی اصلی پشت پروژه‌ی Galaxy Upcycling at Home بسیار ساده است. اگر در خانه گوشی قدیمی سری گلکسی دارید که دیگر به‌عنوان گوشی اصلی از آن استفاده نمی‌کنید، به‌روزرسانی نرم‌افزاری ویژه‌ای می‌توانید روی آن نصب کنید. با نصب این به‌روزرسانی، خواهید توانست از گوشی قدیمی‌تان در خانه برای انجام کارهای دیگر بهره ببرید.

سامسونگ در کنفرانس مطبوعاتی‌اش چند مثال از کاربرد این گوشی‌های قدیمی در خانه ارائه داد. به‌لطف Galaxy Upcycling at Home می‌توانید از گوشی قدیمی خود به‌عنوان ابزاری ویژه برای شنیدن صدای گریه‌ی کودک استفاده کنید. همچنین، در نقش راهکاری برای مراقبت از حیوانات خانگی می‌تواند ظاهر شود؛ مثلا وقتی حیوان خانگی‌تان در خانه تنها است، با گوشی لامپ‌ها را روشن کنید. افزون‌براین، از گوشی قدیمی می‌توان برای اهداف امنیتی با بهره‌گیری از ناکس (Samsung Knox) استفاده کرد.

در‌حال‌حاضر، دقیقا نمی‌دانیم پروژه‌ی Upcycling at Home قرار است چه قابلیت‌هایی به گوشی‌های قدیمی اضافه کند با‌این‌حال قابلیتی که Upcycling at Home ارائه می‌دهد، واقعا هیجان‌انگیز است.

همینطور می توانید با بازی Red Dead Redemption2 هم آشنا شوید

عزل ترامپ توسط نمایندگان مجلس آمریکا بخاطر ارتکاب جرایم منتشر شد

عزل ترامپ توسط نمایندگان مجلس آمریکا بخاطر ارتکاب جرایم منتشر شد


درباره ی bluesky

مطلب پیشنهادی

Galaxy

Galaxy با اندروید ارتقا یافته و ارزان قیمت باغث تغییر کاربران آیفون خواهد شد

    ممکن است پایین بودن قیمت تلفن های جدید Galaxy S21 سامسونگ بزرگترین ویژگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *